Klíčenka - Daruj vestu Ukrajině!

Doba dodání:
1 týden

Pro všechny kdo chtějí pomoci jsme udělali benefiční a upomínkové klíčenky "Daruj vestu Ukrajině!".

Koupí klíčenky "Daruj vestu Ukrajině" přispějete na materiál a mzdy ukrajinských děvčat, které u nás vesty šijí.

Ke každé klíčence můžete přidat i dobrovolný příspěvek. Výnos z prodeje klíčenek a Váš příspěvek nám umožní nakoupit více materiálu a ušít více obalů na balistické pláty.

Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Klíčenka - Daruj vestu Ukrajině!

Vyberte si barvy
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Tango  černé (black)
Tango černé (black)

help více info.
Liscio - koňaková
Liscio - koňaková

help více info.
Liscio - modrá
Liscio - modrá

help více info.
Liscio - burgundy
Liscio - burgundy

help více info.
Liscio - fuchsiová
Liscio - fuchsiová

help více info.
Masure - Světle žlutá
Masure - Světle žlutá

help více info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 12
Popis produktu

Daruj vestu Ukrajině! 

Pro všechny kdo chtějí pomoci jsme udělali benefiční a upomínkové klíčenky "Daruj vestu Ukrajině!". Koupí klíčenky "Daruj vestu Ukrajině" nám umožníte nakoupit více materiálu. 
 
Na Ukrajině jsou potřeba ochranné balistické vesty. Obránci nemají často vůbec žádnou balistickou ochranu. Šijeme proto pro obránce obaly na balistické pláty.
 
Přestavěli jsme dílnu na výrobu nosičů na balistické pláty a šijeme je proto od rána do noci. Dali jsme tak práci 15 ukrajinským ženám, které teď s námi ve dvou směnách nosiče pro ukrajinské muže a syny šijí. Rádi bychom jich co nejdříve na Ukrajinu poslali co nejvíce.
 
Vyrobili jsme proto benefiční klíčenky, u kterých si můžete zvolit vlastní cenu. Výtěžek z těchto klíčenek bude nakoupen materiál a zaplaceny mzdy ukrajinských žen, které vesty od rána do noci šijí. Každý obal na balistické pláty vyjde na cca 5000 Kč bez DPH. Každý si može určit od 100 Kč do 10 tisíc. 
 
Válku naše vesty nezastaví, ale věříme, že naše práce může pomoci zachránit život mužů, kteří dnes brání svou zemi několik set kilometrů od nás. 
 
Všichni doufáme, že válka co nejdříve skončí. Do doby než skončí, chceme udělat vše, co je v našich silách pro záchranu životů.