Klíčenka prošívaná - Mistři 2024

Doba dodání:
4 týdny

Kožená prošívaná klíčenka - Mistři 2024

V rámci pamětní kolekce MISTŘI 2024 jsme pro Vás vyrobili pamětní klíčenku v národních barvách.

Je provedena z modré třísločiněné kůže a obšita červenou a bílou nití. Klíčenka má kovovový kroužek a ražbu MISTŘI 2024. 

Klíčenka NENÍ číslovaná pořadovým číslem série.

Novinka!
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Klíčenka prošívaná - Mistři 2024

Cena aktuální konfigurace
EUR 19
Popis produktu

Kožená prošívaná klíčenka - Mistři 2024

V rámci pamětní kolekce MISTŘI 2024 jsme pro Vás vyrobili pamětní prošívanou klíčenku v národních barvách. Je provedena z modré třísločiněné kůže a obšita červenou a bílou nití. Klíčenka má kovovový kroužek a ražbu MISTŘI 2024. Klíčenka NENÍ číslovaná pořadovým číslem série.

Na peněžence je vyražena pamětní ražba MISTŘI 2024. Klíčenka je z modré kůže.

Objednávat můžete již dnes zde www.brasnarstvitlusty.cz/mistri . Tento sběratelský fanouškovský kousek se stane Vaší trofejí a bude Vás provázet na každém zápase národního týmu.


 

Ražba monogramu nebo loga

Do klíčenky je vyražena pamětní ražba MISTŘI 2024. Klíčenka NEMÁ pořadové číslo, nelze do ní razit monogram ani další loga.  

Balení

Klíčenka je zabalena ve speciálním, pro tuto příležitost vytvořeném balení, plátěném pytlíčku s označením a motivem limitované kolekce MISTŘI 2024. Výrobek se proto hodí jako hezký dárek nebo jako upomínka na tuto významnou příležitost.

VELIKOST

Délka (včetně kování) 14 cm x Šířka 2.8 cm. 

Ražba

Do klíčenky nelze provést ražbu monogramu