Kožená cestovní taška - střední (koňak)

Doba dodání:
3 dny

Luxusní cestovní zavazadlo pro skutečné fajnšmekry Pokračovat

Akce
Ihned k odběru
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Kožená cestovní taška - střední (koňak)

Cena
EUR 887
Popis produktu

Kožená cestovní taška - střední velikost (koňak)

Luxusní cestovní zavazadlo pro nejnáročnější zákazníky. Toto cestovní zavazadlo je inspirováno klasickým designem a osvědčenou konstrukcí, která se využívá u všech špičkových cestovních zavazadel od 50. let 20. století. Proto tato kožená cestovní taška zkrátka nestárne a nosí se jednoduše pořád.

Díky svým malým rozměrům a nízké váze ji mají v oblibě jak muži, tak ženy. 

Cestovní taška - střední je vyrobená z kvalitní italské třísločiněné hovězí usně a vnitřek tašky je vybaven podšívkou z mikrovlákna té nejvyšší kvality. Hnědá podšívka z mikrovlákna a je vysoce odolná vůči mechanickému opotřebení a neprodírá se, při zašpinění se navíc velmi dobře čistí. Zavazadlo je vybavené odepínatelným popruhem s koženým nárameníkem a také pohodlnými příručními úchyty, dá se proto nosit v ruce nebo přes rameno. Tato cestovní taška váží necelé 2kg.

Rozměry: 52,5 x 30 x 26,5 cm.

Taška je zespodu vybavena zdvojenou pevnou kůží, která je navíc ještě opatřena vespod 5 kovovými chrániči, které zavazadlo chrání proti ošoupání, prodření nebo jinému mechanickému opotřebení. 

Jedná se o jednoprostorové cestovní zavazadlo, nemá tedy uvnitř žádné oddělující pásma nebo oddíly. Vnitřní část má jednu volnou kapsu a jednu zabezpečenou kapsu na zip (na doklady anebo cennosti). Taška je velice prostorná a spolehlivě se Vám do ní vejde jakékoliv oblečení a šatstvo, boty a jiné další nezbytnosti, které potřebujete při cestování z místa na místo.

Cestovní kožené tašky v tomto designu vyrábíme ještě v menší velikosti (cestovní taška - malá): 50 x 28 x 28 cm.

Na všechna naše kožená cestovní zavazadla poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám na tašce cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a tašku Vám bezplatně opravíme. Vše v naší dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání výrobku může zabrat i několik týdnů.

Související výrobky
Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
✅ Cestovní, sportovní tašky a kožená zavazadla pro muže i ženy