Kožená cestovní taška - střední

Doba dodání:
Do 1. července

Na letošní léto pro Vás našíváme 10 kusů našeho bestselleru - Cestovní tašky v nadčasové koňakové barvě. Pokračovat

Novinka!
Bestseller
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Kožená cestovní taška - střední

Cena
EUR 799
Videonávody
Popis produktu

Kožená cestovní taška - střední velikost (koňaková)

Luxusní cestovní zavazadlo pro nejnáročnější zákazníky. Toto cestovní zavazadlo je inspirováno klasickým designem a osvědčenou konstrukcí, která se využívá u všech špičkových cestovních zavazadel od 50. let 20. století. Proto tato kožená cestovní taška zkrátka nestárne a nosí se jednoduše pořád.

Díky svým malým rozměrům a nízké váze ji mají v oblibě jak muži, tak ženy. 

Cestovní taška - střední je vyrobená z kvalitní italské třísločiněné hovězí usně a vnitřek tašky je vybaven podšívkou z mikrovlákna té nejvyšší kvality. Podšívka je k dispozici v několika barvách a je vysoce odolná vůči mechanickému opotřebení a neprodírá se, při zašpinění se navíc velmi dobře čistí. Zavazadlo je vybavené odepínatelným koženým popruhem a také pohodlnými příručními úchyty, dá se proto nosit v ruce nebo přes rameno. Tato cestovní taška váží necelé 2kg.

Rozměry: 52,5 x 30 x 26,5cm.

Zespodu je vybavena zdvojenou pevnou kůží, která je navíc ještě opatřena vespod 5 kovovými chrániči, které zavazadlo chrání proti ošoupání, prodření nebo jinému mechanickému opotřebení. 

 

Jedná se o jednoprostorové cestovní zavazadlo, nemá tedy uvnitř žádné oddělující pásma nebo oddíly. Vnitřní část má jednu volnou kapsu a jednu zabezpečenou kapsu na zip (na doklady anebo cennosti). Taška je velice prostorná a spolehlivě se vám do ní vejde jakékoliv oblečení a šatstvo, boty a jiné další nezbytnosti, které potřebujete při cestování z místa na místo.