Kožená peněženka Classic - SVOBODA! - 105 let ČSR

Doba dodání:
4 týdny

Peněženka Classic je naše nejprodávanější peněženka standardního, klasického střihu - odtud tedy i její název. Pokračovat

Novinka!
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Kožená peněženka Classic - SVOBODA! - 105 let ČSR

Cena aktuální konfigurace
EUR 85
Popis produktu

SVOBODA! - pamětní limitovaná peněženka Classic s trikolorou

  • Limitovaný speciál, vyrobený u příležitosti 105. výročí vzniku samostatného státu.

  • Originální černý design s červeným prošitím a kapsičkami v barvách trikolory. 

  • Každá peněženka je ozdobena ražbou SVOBODA! (z vnějšku) a ražbou 105 let ČSR (zevnitř).

  • Vč. naší značkové doživotní záruky!

 

Peněženka s ražbou SVOBODA! je určena pro všechny, kdo si svobody váží a má pro ně velký hodnotový význam. Stejně, jako pro nás a naše podnikání. 

Je vzácná, křehká, draze vykoupená, .... Hodnota, na kterou se nesmí zapomínat.

Tento výjimečný exemplář je vyroben z černé hovězí usně, je prošitý červenou nití a je opatřen ražbou SVOBODA! a kapsičkami v barvě trikolory.

Specifikace

Rozměry peněženky Classic jsou: 13 x 10 cm (zavřená), 24 x 10 cm (rozevřená). Do peněženky tak pohodlně dáte jak všechny české bankovky tak i Eura.

Peněženku vyrábíme z prvotřídní italské třísločiněné kůže.

Výrobek je celokožený. Znamená to, že ani uvnitř peněženky není textilie, ale lícový materiál. Protože je vyrobená z velmi pevného kusu kůže a hrany peněženky jsou řezané, na peněžence se v podstatě nemá co trhat nebo rozbít ani při každodenním nošení a vydrží tak sloužit klidně 5 a více let.

Peněženka Classic - SVOBODA! je provedena ve variantě s mincovníkem a 3 kapsičkami na karty. Má oddíl na bankovky, mincovník, a dvě kapsy (např. na malý technický průkaz od vozidla).

 

Doživotní záruka

Nejvyšší kvalita! Všechny naše materiály jsou prvotřídní kvality. Používáme jen vysoce kvalitní třísločiněnou hovězí kůži, kterou si dovážíme z Itálie. Speciální nerezová spona pochází z tradiční rodinné slévárny až z dalekého Japonska. Díky těmto poctivým materiálům Vám opasek od nás vydrží sloužit i desítky let.

100 000 zákazníků po celém světě již nosí něco od Tlustého. Přečtěte si recenze našich zákazníků nebo se nechte inspirovat, jak nakonfigurovat právě Váš opasek na míru!

Balení

Peněženka je zabalena ve speciálním balení vytvořeném pro účely limitované kolekce SVOBODA!. Tématický přebal a potisk plátěného pytlíčku dotvářejí výjimečný pamětní charakter tohoto originálního výrobku.

Související výrobky
Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Novinky, ✅ Kožené peněženky na zakázku pro muže a ženy s monogramem