Kožená peněženka dolarka - Učňovská

Doba dodání:
1 týden

Klasickou mini peněženku dolarku jsme ale trochu upravili, aby se lépe hodila do českých poměrů. Pokračovat

Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Kožená peněženka dolarka - Učňovská

Vyberte si barvy
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Liscio - černá
Liscio - černá

help více info.
Liscio - koňaková
Liscio - koňaková

help více info.
Liscio - tmavě modrá
Liscio - tmavě modrá

help více info.
Liscio - červená
Liscio - červená

help více info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 59
Videonávody
Popis produktu

Kožená peněženka dolarka

Peněženka Dolarka inspirována stylem 50. let v USA.

 

Klasickou mini peněženku dolarku jsme ale trochu upravili, aby se lépe hodila do českých poměrů. Dolarka plní všechny funkce jako klasická peněženka, je však unikátní svým designem

Peněženka díky speciálnímu klipsu nepotřebuje kapsu na bankovky. Uvnitř peněženky jsou navíc šikovně rozmístěny čtyři kapsy na karty. Je tak velmi štíhlá a skvěle se hodí jak do kalhot, tak do saka.  

Specifikace

Dolarka má rozměry 11 cm x 8 cm x 1 cm. Padne Vám tak přesně do kapsy a nebude vás nikdy tlačit. Dolarky vyrábíme z prvotřídní italské třísločiněné kůže. Výrobek je celokožený. To znamená, že ani uvnitř peněženky není žádná náhražka v podobě levné textilie, ale zase jen kvalitní lícový materiál. Protože je dělána jen z vysoce odolné a pevné kůže a hrany peněženky jsou řezané, na peněžence se v podstatě nemá co trhat nebo rozbít ani při každodenním nošení a vydrží tak sloužit klidně bez problému 5 a více let.

 


Kabelky nemají žádné vady na materiálu. Protože se jedná o učňovský výrobek, mohou být na výrobku mírné nedokonalosti, jako mírně křivý steh či otlak patky od stroje. 

Doplňující informace

 

Na všechny naše kožené peněženky poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám na peněžence cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a bezplatně ji opravíme. Vše v naší dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání výrobku může zabrat i několik týdnů.

Alternativní produkty