Kožená peněženka Lux s překladem - OUTLET

Doba dodání:
3 dny

Kožená peněženka LUX s překladem je oblíbený typ businessové peněženky, díky překladu na karty navíc se do ni vejde až 12 karet. Pokračovat

Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Kožená peněženka Lux s překladem - OUTLET

Cena
EUR 59
Videonávody
Popis produktu

Peněženka LUX s překladem je oblíbený typ robustní peněženky - tato peněženka je designovaná pro všechny kteří mají hodně karet. 

Specifikace

Rozměry peněženky LUX s překladem jsou: 12 x 9 cm (zavřená), 35 x 9 cm (rozevřená).  Do peněženky tak vejdou všechny české bankovky. U eurových pak maximálně 50€.

Peněženka je vyrobena z prvotřídní italské třísločiněné kůže. Výrobek je celokožený. Znamená to, že ani uvnitř peněženky není žádná textilie, ale zase lícový materiál. Protože je vyrobená z velmi pevného kusu kůže a hrany peněženky jsou řezané, na peněžence se v podstatě nemá co trhat nebo rozbít ani při každodenním nošení a vydrží tak sloužit klidně 5 a více let.

Peněženku Lux vyrábíme ve dvou variantách - s kapsou na mince i karty nebo ve variantě pouze na karty:

  • Varianta "s kapsou na mince i karty" má 9 kapsiček na karty, oddíl na bankovky, mincovník, a pod mincovkou kapsa na malý technický průkaz, či starý občanský průkaz.
  • Varianta "pouze na karty" má 12 kapsiček na karty, prostor na bankovky. Pozor, v této variatně se v peněžence nanechází kapsička na technický průkaz.

Samozřejmostí je potom oddíl na bankovky, který může být pomocí přepážky oddělený na dvě části - pro ty z Vás, kdo si potřebujete oddělit od sebe například bankovky a účtenky.

Doplňující informace

Jedná se o zlevněné vystavené zboží, proto může obsahovat drobné kosmetické vady, jinak však plně funkční. Na peněženku i přesto poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám na peněžence cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a bezplatně ji opravíme.

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Outlet