STÍHÁME DO VÁNOC!

SET Kožená podložka na psací potřeby

Doba dodání:
2 týdny

Malá a stylová podložka na odložení psacího pera či jiných psacích potřeb. Do vytvořeného žlábku se vejdou až 2 luxusní pera.  Pokračovat

Novinka!
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:SET Kožená podložka na psací potřeby

Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Bez ražby
Bez ražby

help více info.
Monogram
Monogram
+ EUR 19.00

help více info.
Ražba písmen
Ražba písmen
+ EUR 30.00

help více info.
Logo do 5 cm x 5 cm
Logo do 5 cm x 5 cm
+ EUR 35.00

help více info.
DONT SELL ALONE. This product can be bought in product set
Buy
Cena aktuální konfigurace
EUR 18
Popis produktu

Malá a stylová podložka na odložení psacího pera či jiných psacích potřeb. Do vytvořeného žlábku se vejdou až 2 luxusní pera. 
Podložka je vyrobena z vysoce kvalitní italské kůže, kterou si lze nakonfigurovat u nás zcela na míru - můžete si vybrat z mnoha druhů barvy kůže. Po stranách může být podložka obšitá zpevňující okrasnou nití v barvě kůže, anebo může sloužit také jako zvýrazňující kontrastní prvek.

Podložka může být vybavena malým prostorem (vaničkou) pro další psací potřeby jako jsou tužky nebo gumy.

Tato malá kožená podložka splňuje ty nejnáročnější požadavky a přitom si zachovává veškeré vlastnosti přírodní kůže – je příjemná na dotyk, přirozeně měkká a teplá. Předností je speciální povrchová chromočiněná úprava, díky níž si podložka udržuje všechny vlastnosti kůže a získává navíc odolnost proti polití a dalším vnějším vlivům. Podložka tak zvládne i například vylité kafe či čaj a neodírá se. Můžete tak bez obav pracovat aniž, byste se museli o podložku bát, že ji nějak poškodíte.

Korek s příměsí pryže použitý na rubové straně zase zaručí, že podložka neklouže na stole a dobře drží. Celá plocha je vždy z jednoho kusu usně.
Nemusí se tak sešívat z více dílců, což znamená, že se netvoří nežádoucí ohyby a ani místa pro tření, což zaručuje maximální pevnost a dlouhou životnost výrobku. Podložka se hodí jako drobný dárek pro ty, kteří vlastní luxusní pera nebo si potrpí na vysoce kvalitní psací potřeby. Stejně tak je vhodná pro každého, kdo by ocenil pohled na úhledně srovnané psací potřeby na stole.

Specifikace

Rozměry kožené podložky pro psací potřeby jsou: 25,3 x 12,3 x 0,7 cm (délka x šířka x výška)

Výrobek je opatřen naši obchodní známkou v horní části podložky.

Doplňující informace

Ražba monogramu na malou koženou podložku pro psací potřeby

Na podložku Vám rádi vyrazíme monogram nebo nějaký delší text (až do 10 písmen v řadě). Bohužel kvůli miniaturním rozměrům této podložky na ni nelze vyrazit logo. Podložka s vyraženým monogramem nebo jménem se hodí jako skvělý dárek na Vánoce, na narozeniny nebo k různým výročím pro Vaše zaměstnance, kolegy, kamarády anebo pro Vaše nejbližší, kteří si na Vás vzpomenou pokaždé, když si na podložku 

Dotazy pro ražbu zasílejte prosím na palicka@brasnarstvitlusty.cz.

 

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
sety - produkty do setů