Kožená podložka na psací potřeby (na nabíječku)

Doba dodání:
červen 2024

Malá a stylová podložka na odložení psacího pera či jiných psacích potřeb. Do vytvořeného žlábku se vejdou až 2 luxusní pera. Pokračovat

NOVINKA:

U tohoto výrobku je vidět barevné kombinace. Podívejte se jak bude vypadat v různých barvách. Barvy jsou v konfigurátoru co nejvěrnější, ale každý monitor je ukazuje jinak a v reálu se mohou mírně lišit.
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Kožená podložka na psací potřeby (na nabíječku)

Vyberte si barvy
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Nappa - Blush Pink
Nappa - Blush Pink

help více info.
Nappa - Flag
Nappa - Flag

help více info.
Nappa - Black
Nappa - Black

help více info.
Nappa - White
Nappa - White

help více info.
Nappa - Hnědá
Nappa - Hnědá

help více info.
Nappa - Grafitte
Nappa - Grafitte

help více info.
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Bez ražby
Bez ražby

help více info.
Monogram
Monogram

help více info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 22
Popis produktu

Malá a stylová podložka na odložení psacího pera či jiných psacích potřeb. Do vytvořeného žlábku se vejdou až 2 luxusní pera.
Navíc je vybavena v pravé části dalším koženým dílem, který slouží jako designové pouzdro pro bezdrátovou nabíječku MagSafe, které ocení všichni vlastníci a milovníci mobilních telefonů iPhone od společnosti Apple.

Podložka je vyrobena z vysoce kvalitní italské kůže, kterou si lze nakonfigurovat u nás zcela na míru - můžete si vybrat z mnoha druhů barvy kůže.

 

UPOZORNĚNÍ: Podložku dodáváme BEZ NABÍJEČKY.


Po stranách může být podložka obšitá zpevňující okrasnou nití v barvě kůže, anebo může sloužit také jako zvýrazňující kontrastní prvek.
Podložka může být vybavena malým prostorem (vaničkou) pro další psací potřeby jako jsou tužky nebo gumy - tuto variantu lze taktéž určit přímo v konfigurátoru.

Tato malá kožená podložka splňuje ty nejnáročnější požadavky a přitom si zachovává veškeré vlastnosti přírodní kůže – je příjemná na dotyk, přirozeně měkká a teplá. Předností je speciální povrchová chromočiněná úprava, díky níž si podložka udržuje všechny vlastnosti kůže a získává navíc odolnost proti polití a dalším vnějším vlivům.

Podložka tak zvládne i například vylité kafe či čaj a neodírá se. Můžete tak bez obav pracovat aniž, byste se museli o podložku bát, že ji nějak poškodíte.

Korek s příměsí pryže použitý na rubové straně zase zaručí, že podložka neklouže na stole a dobře drží. Celá plocha je vždy z jednoho kusu usně. Nemusí se tak sešívat z více dílců, což znamená, že se netvoří nežádoucí ohyby a ani místa pro tření, což zaručuje maximální pevnost a dlouhou životnost výrobku.

Podložka se hodí jako drobný dárek pro ty, kteří vlastní luxusní pera nebo si potrpí na vysoce kvalitní psací potřeby.
Stejně tak je vhodná pro každého, kdo by ocenil pohled na úhledně srovnané psací potřeby na stole.

Specifikace

Rozměry kožené podložky pro psací potřeby jsou: 37 x 12,3 x YY cm (délka x šířka x výška)

Výrobek je opatřen naši obchodní známkou na místě, kde se přikládá nabíječka MagSafe z vnější strany.

Doplňující informace

Ražba monogramu na malou koženou podložku pro psací potřeby

Na podložku Vám rádi vyrazíme monogram nebo nějaký delší text (až do 10 písmen v řadě). Bohužel kvůli miniaturním rozměrům této podložky na ni nelze vyrazit logo. 

Podložka s vyraženým monogramem nebo jménem se hodí jako skvělý dárek na Vánoce, na narozeniny nebo k různým výročím pro Vaše zaměstnance, kolegy, kamarády anebo pro Vaše nejbližší, kteří si na Vás vzpomenou pokaždé, když si na podložku 

Dotazy pro ražbu zasílejte prosím na palicka@brasnarstvitlusty.cz.