Bestseller - kožená podložka na stůl

Doba dodání:
2 týdny

Kožená podložka ve speciální úpravě kombinuje funkčnost s odolností. Pokračovat

Novinka!
Bestseller
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Bestseller - kožená podložka na stůl

Vyberte si barvy
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Nappa - Blush Pink
Nappa - Blush Pink

help více info.
Nappa - Black
Nappa - Black

help více info.
Nappa - Světle hnědá
Nappa - Světle hnědá

help více info.
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Šití v barvě kůže
Šití v barvě kůže
+ EUR 15.00

help více info.
preview
Bez šití

Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
47,5cm x 32cm
47,5cm x 32cm

help více info.
60cm x 40cm
60cm x 40cm
+ EUR 18.50

help více info.
80cm x 40cm
80cm x 40cm
+ EUR 55.50

help více info.
94cm x 40cm
94cm x 40cm
+ EUR 74.00

help více info.
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Bez ražby
Bez ražby

help více info.
Monogram
Monogram
+ EUR 19.00

help více info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 50
Videonávody
Popis produktu

Luxusní pracovní podložka na stůl z pravé kůže

Geometrická čistota, elegance, minimalismus a funkčnost. To jsou slova, která nejlépe vystihují naši novou koženou podložku na pracovní stůl. Kožená podložka ve speciální úpravě kombinuje funkčnost s odolností a díky široké paletě barev ladí s každým interiérem a pomůže tak u Vás doma či v kanceláři vytvořit příjemnou pracovní atmosféru.

Kožená podložka splňuje ty nejnáročnější požadavky a přitom si zachovává veškeré vlastnosti přírodní kůže – je příjemná na dotyk, přirozeně měkká a teplá. Předností je speciální povrchová chromočiněná úprava, díky níž si podložka udržuje všechny vlastnosti kůže a získává navíc odolnost proti polití a dalším vnějším vlivům. Podložka tak zvládne i například vylité kafe či čaj a neodírá se. Můžete tak bez obav pracovat aniž, byste se museli o podložku bát, že ji nějak poškodíte.

Korek s příměsí pryže použitý na rubové straně zase zaručí, že podložka neklouže na stole a dobře drží. Celá plocha je vždy z jednoho kusu usně. Nemusí se tak sešívat z více dílců, což znamená, že se netvoří nežádoucí ohyby a ani místa pro tření, což zaručuje maximální pevnost a dlouhou životnost výrobku. Pocitový komfort jde ruku v ruce s maximální funkčností, kterou od podložky na pracovním stole každý uživatel očekává. Díky dostatečným rozměrům se na ni pohodlně vejde myš s klávesnicí, případně i další psací potřeby.

Povrchová úprava zaručuje kvalitní odezvu u myší s optickým či laserovým snímačem a podložka se proto skvěle hodí také na skleněné nebo lesklé desky stolu, které normálně mívají se snímači problémy.

Protože je materiál podložky příjemně měkký a vytváří tak další jemnější vrstvu na pracovním stole pod Vašima rukama, díky podložce Vás již nebudou tlačit hrany stolu do rukou ani po mnoha hodinách strávených za počítačem. 

Luxusní pracovní podložka na míru pro Váš pracovní stůl

Elegantní podložka pod klávesnici z dílny Brašnářství Tlustý je k dostání v této cenově dostupné variantě jen ve dvou barvách kůže - v černé, hnědé a světle růžové (blush pink) barvě. Tyto 3 barvy se hodí k jakémukoliv pracovnímu prostředí a lze tak podložku snadno sladit s interiérem firmy, domu či Vaší soukromé pracovny - at již jste muž či žena. Což oceníte zrovna v současné době, kdy je mezi firmami dnes již tak hojně preferován homeoffice.

Vyrábíme ji ve čtyřech nejpoužívanějších velikostech tak, aby Vám přesně pasovala na Váš stůl. 

  • 47,5 x 32 cm - nejmenší velikost, vhodná pro malý stolek nebo pouze jako podložka pod myš.
  • 60 x 40 cm – podložka v širším provedení Vám poskytne více prostoru, stále Vám ale zůstane dostatek místo na stole například pro květinu či lampičku.
  • 80 x 40 cm - s touto velikostí budete mít pokrytou většinu standardního pracovního stolu. Můžete tak v klidu využít celou před monitorem. Pohodlně se na ní vejde klávesnice i myš a stále budete mít na podložce dostatek prostoru pro další potřebné věci - například diář, zápisník atd.
  • 94 x 40 cm - největší varianta je už pořádný kus kůže. Pokrývá téměř celý stůl, promění tak chladnou desku stolu ve stylový a příjemný pracovní prostor.

Samozřejmostí je i výroba podložky na míru podle individuálního přání zákazníka.

2 varianty podložky – obšitá ozdobnou nití a bez šití

Podložky vyrábíme ve dvou variantách.

  • Obšitá jemnou nití - decentně ozdobí podložku, na výběr je u toto výrobku pouze šití v barvě kůže.
  • Neobšitá - plocha bude bez šití celá hladká a čistá.

S výběrem našich produktů Vám velice rádi poradí naši profesionální designéři a designérky, kteří jsou k dispozici prostřednictvím online aplikace WhatsApp nebo Facebook Messenger.

Ražba monogramu nebo loga na podložku

Do podložky Vám na přání vyrazíme také Váš monogram či nějaký delší text. Jsme schopni vyrazit na podložku i Vaše firemní logo, rodinné erby či krátké věnování pro obdarovaného. Tyto luxusní kožené podložky s monogramem jsou skvělým dárkem pro Vaše nejbližší, zaměstnance i kamarády, kterým můžeme věnovat velice osobitý dárek na Vánoce, na narozeniny nebo různá výročí.

Ocení je zejména IT profese, náruživí hráči a lidé, kteří tráví opravdu hodně času za počítačem a chtějí zároveň mít hezky designově vybavenou kancelář. Stejně tak se hodí jako milý uvítací dárek pro nové zaměstnance.

Ražba je možná pouze po stranách podložky. Pro vyražení Vašeho vlastního loga potřebujeme přesné podklady nakreslené ve vektorových křivkách, zaslané v PDF a otevřené pro následnou úpravu před výrobou raznice. Dotazy pro ražbu zasílejte prosím na palicka@brasnarstvitlusty.cz.

Doživotní záruka na všechny naše kožené podložky

Na podložky poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám na podložce cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a podložku Vám bezplatně opravíme. Vše v naší dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání výrobku může zabrat i několik týdnů.

Související výrobky
Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
✅Obaly, pouzdra a podložky