FiltryZpravodaj

Prosinec 2021 - Boty byly uvolněny do prodeje. Uvádíme na trh Nízké Derby. Dopracováváme design Oxford a Chelsea. Čekáme ještě na poslední stroje. Blíží se Vánoce, těšíme se na leden a na měření a šití.

Listopad 2021 - Kam síla se napře, tam Země se pohne. Finišujeme modely a připravujeme vše na uvedení do prodeje. Tlačíme na pilu co to dá. Přivezli jsme všechny stroje a rozjeli spodkovou dílnu. Koupili jsme stroje na svršky. Experimentujeme s barvením usní. Není to úplně co bychom chtěli. Do Prahy přijíždějí dodavatelé barev z Itálie. Dopracováváme web a speciální mobilní aplikaci. Spouštíme velký výzkum České nohy 2021. Věci se dávají do pohybu. JSOU NA SVĚTĚ! Doladili jsme první část modelů. Vysoké Derby, Hiker a Chukka. Finišujeme Nízké Derby, Nízké Derby Brogue a Oxfordy. Dělá se ve dne v noci. Uvedení na trh je v dohledu. Boty jsme ukázali lidem a líbí se! Máme radost a ženeme se dál!

Říjen 2021 - Přívezli mašiny! Do týdne přišla kopyta z Rumunska. Rumuni se snaží a kopyta jsou perfektní. Český dodavatel je nepružný, nemůžeme na něj čekat. Podešve od Italů jsou moc drahé, musíme si poradit a vyrábět je sami. Vznikají další, již finální prototypy modelu Vysoká Derby. Jsou krásné. Dolaďujeme materiály. Rozhodujeme se, že budeme sami barvit a patinovat. Chceme perfektní kvalitu. Z německé koželužny přichází fantastická teletina. Konečně navážíme strojové vybavení. Nebudeme boty šít ručně. Je rok 2021! Budeme je dělat efektivně, nesmí být zbytečně drahé. Musíme ještě doladit vnitřní komfort boty. Stavíme web a připravujeme se na start. Hledáme lidi do výroby - nejsou. Stavíme dílnu a systémy, jde to ztuha, čas běží, ale start je v dohledu! Už se nemůžeme dočkat!

Září 2021 - Stroje budou snad v říjnu. Vznikají další prototypy. Konečně nám mobilní aplikace měří jak má. Musíme ji stále ale doladit. Italský dodavatel podešví poslal první vzorky. Jsou super. Český dodavatel kopyt stále nekomunikuje dle představ. Potřebujeme dobré partnery. Hledáme v Itálii. Hledáme lidi do výroby.

Srpen 2021 - dolaďujeme. Hledáme dodavatele na svrškové stroje. Léto se nevyvíjí podle předpokladů. Ladíme mobilní aplikaci. Spouštíme první výzkum obuvi a obouvání v Čechách. Chceme poznat naše budoucí zákazníky a jejich trápení. 

Červenec 2021 - léto využíváme na dolaďování detailů. Vzniká nová várka prototypů. Stále nejsme spokojeni se střihy. Mobilní aplikace je v prototypu, nefunguje to ale dobře.

 

Červen 2021- Stroje nebudou dodány včas. Krucifix! Vše se zpomaluje. Přichází léto, nikdo nikde nefunguje. Anglický dodavatel podešví nekomunikuje. Mají covidový režim. Vyvíjíme mobilní aplikaci pro měření nohou. Všechno je jinak.

Květen 2021 - Český dodavatel kopyt neodpovídá, vše se zpomaluje. Hledáme v Německu, Polsku, i na Ukrajině. Děláme první prototypy. Kvaltujeme, za měsíc tu mají být stroje.

Duben 2021 - Organizujeme rozjetí výroby, dojednáváme pořízení strojů, hledáme komponenty a subdodavatele, zařizujeme financování. Vrcholí covidový lockdown. Věříme, že se věci zlepší. V červnu mají přijet stroje.

 

Březen 2021 - Začínáme navrhovat sortiment obuvi, chceme dělat kvalitní šitou koženou obuv, která se v Čechách nevyrábí. Šitou, z dobrých materiálů, pohodlnou, opravitelnou.

 

Leden 2021 - Padlo zásadní rozhodnutí. Přestože je za námi asi nejtěžší rok našeho brašnářství - rok plný nástrah, obav a změn - rozhodli jsme se pustit se do obnovy výroby obuvi. Je to riskantní rozhodnutí, ale máme odvahu, chceme dokázat, že když se chce tak to jde. Nepřátel se nelekáme, na množství nehledíme, s problémy si poradíme.

Prohlédněte si také sekci s cestovními taškami a zavazadly:✅ Cestovní, sportovní tašky a kožená zavazadla pro muže i ženy
Prohlédněte si také kožené peněženky v sekcích:✅ Kožené peněženky na zakázku pro muže a ženy s monogramem
Prohlédněte si také kožené pásky v sekcích:✅ Kožené opasky pro muže i ženy na zakázku
Prohlédněte si také naše kožené zápisníky a business diáře:✅ Kožené zápisníky a business diáře na zakázku
Kožené a látkové batohy najdete v této sekci:✅ Kožené a plátěné (látkové) batohy pro muže i ženy