Kožený batoh - Legend

Doba dodání:
3 dny

Špičkový a na zakázku vyrobený kožený batoh ve sportovním stylu je vhodný jak pro dámy, tak pro pány. Pokračovat

Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Kožený batoh - Legend

Cena aktuální konfigurace
EUR 592
Popis produktu

Kožený batoh ve sportovním stylu - unisex - je vhodný jak pro dámy, tak pro pány. Je vyrobený z prvotřídní italské valchované, strukturované kůže, ze které je tvořeno tělo batohu a necháváme si ji pro tyto účely dovážet až z Itálie z oblasti Ponte a Egola, z tradiční líhně kožedělného průmyslu. Jedná se o velice pevnou kůži, která perfektně drží tvar a po čase získává líbivou patinu.

Na výrobu doplňkových částí batohu (držátko, taháčky, příchytky a zpěvňovací pruh na zadní straně batohu) jsme použili speciální typ hladké kůže. Vnitřek batohu je podšitý luxusním mikrovláknem Future. Tento typ podšívky je vysoce odolný vůči mechanickému opotřebení, neprodírá se a při zašpinění se navíc velmi dobře čistí. Navíc je velice jemná nehrozí tak, že Vám poškrábe věcí uvnitř batohu (zrcátko, displej mobilu atd.).

Batůžek je celozapínací a s kovovým zipem od značky Riri. Veškeré kování je v niklovém odstínu. Popruhy na zadní straně batohu jsou textilní a dá se u nich libovolně upravit délka. 

Batoh bezproblému pojme 13" notebook, uvnitř má dvě "otevřené" kapsy na notebook, diář nebo tablet. Na vnějším díle je kapsa uzavíratelná kovovým zipem na drobnosti. Na zádech má jednu tajnou uzavíratelnou kapsu na doklady či cennosti.

Specifikace

Rozměry: 40 x 32 x 15 cm (výška × šířka × hloubka s kapsou).

Doplňující informace

 

Doživotní záruka na kožený batoh - Legend

Na všechny naše kožené tašky, brašny a messenger bagy poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám na tašce cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a tašku Vám bezplatně opravíme. Vše v naší dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání výrobku může zabrat i několik týdnů