Kožený opasek Business casual černý - spona s trnem

Doba dodání:
Pouze osobně nebo leden

Business casual opasek je určený do společenských kalhot nebo pro dámy jako elegantní doplněk k sukni či kostýmku. Pokračovat

Bestseller
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Kožený opasek Business casual černý - spona s trnem

Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace

80 cm
110 cm
Vybráno:
Cena aktuální konfigurace
EUR 79
Videonávody
Popis produktu

Pánský kožený opasek business casual - náš bestseller nyní v černé barvě

Business casual opasek - skvělý perfektní elegantní doplněk ke smart-casual stylu. Nyní za půlku ceny běžného zakázkového opasku. U tohoto opasku volíte pouze délku z přednastavených dostupných velikostí.

Kožený opasek Business do obleku je opasek určený k ležérnímu oblečení - například chinos kalhotám i do jeansů. Je velice odolný a stavěný tak, aby něco vydržel. Je opatřený ručně odlévanou nerezovou sponou.

Zadejte si obvod pasu (v místě kde je opasek nošen), nebo délku používaného opasku od hrotu spony po používanou dírku. Náš opasek bude vyroben tak, že zadaná míra bude od hrotu spony po prostřední dírku, tak aby se dal opasek jak povolit, tak utáhnout dle potřeby.

K opasku přikládáme také průvodní dopis o výrobku.

Používáme přímé oslovení, pokud se jedná o dárek, napiště nám do poznámky, pro koho opasek bude, ať můžeme oslovení upravit.

Proč kožený opasek od nás - za půlku? 

Poloviční cena. Tento opasek se nevyrábí na zakázku, ale hromadně. Proto může být za takto výjimečnou cenu. Je ze stejných materiálů jako naše zakázkové opasky. 

Nejvyšší kvalita! Všechny naše materiály jsou prvotřídní kvality. Používáme jen vysoce kvalitní italskou hovězí kůži, kterou si dovážíme z Itálie. Speciální nerezová spona pochází z tradiční rodinné slévárny až z dalekého Japonska. Díky těmto poctivým materiálům Vám opasek od nás vydrží sloužit i desítky let.

100 000 zákazníků v Čechách i po celém světě již nosí něco od Tlustého. Přečtěte si recenze našich zákazníků nechte se inspirovat, proč lidé kupují kožené opasky právě z naší dílny.

Specifikace

Opasek je vyrobený z přírodní 3,5 cm široké kůže, která si necháváme dovážet z vyhlášené koželužny v Itálii - konkrétně z tradiční oblasti Santa Croce.

Tento opasek odolný a stavěný tak, aby i něco vydržel. Je opatřený kvalitní nerezovou sponou. Spona tak zbytečně nedráždí citlivou pokožku ani po každodenním používání.

Pozor! Spona není vyrobena z chirurgické oceli, pokud máte alergii na kov, doporučujeme se poradit se svým kožním lékařem.

Doplňující informace

Doživotní záruka na kožené opasky

Na všechny naše kožené opasky poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a bezplatně opasek opravíme. 

Alternativní produkty
Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
✅ Kožené opasky pro muže i ženy na zakázku