(poslední kusy!) Kožený opasek Business Casual - Pravda vítězí

Doba dodání:
4 týdny

Business casual opasek je určený do společenských kalhot nebo pro dámy jako elegantní doplněk k sukni či kostýmku. Pokračovat

Novinka!
Bestseller
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:(poslední kusy!) Kožený opasek Business Casual - Pravda vítězí

Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace

75 cm
105 cm
Vybráno:
Cena aktuální konfigurace
EUR 79
Popis produktu

Pravda vítězí - Pamětní Business Casual Opasek s trikolorou

K příležitosti inaugurace prezidenta republiky vyrobený speciál - limitovaný kožený Business casual opasek s červeným šitím a trikolorou. Opasek je ozdoben pamětní ražbou PRAVDA VÍTĚZÍ a pořadovaným čísle v sérii

Vyrobili jsme pro vás kolekci Pravda vítězí, ve které je vyrobeno pouze 2023 kusů výrobků. Každý z nich je číslovaný pořadovaným číslem v sérii, majitel tak dostane jedinečný a pamětní originál. 

UPOZORNĚNÍ: Číslo v sérii se nedá rezervovat. Na výrobek dostanete takové číslo, jak jsou odbavovány objednávky. 

Kožený opasek na míru

Business Casual Opasek je určený do společenských kalhot. Jedná se o elegantní doplňek ke smart-casual stylu. Opasek je vyrobený z přírodní 3,3 cm široké kůže. Tento ručně vyráběný opasek působí velice elegantně, je ale zároveň pevný a odolný.

Tento limitovaný model je provedený z modré hovězí kůže, podšitý přírodní kůží a šitý červenou nití v národních barvách. Jako elegantní detail je v koženém poutku všit kožený štítek s barvami české trikolory. Opasek je opatřen stylovou, kartáčovanou, nerezovou sponou.

V konfigurátoru je nutné zadat obvod pasu v místě kde je opasek nošen, nebo délku používaného opasku od hrotu spony po používanou dírku. Náš opasek bude vyroben tak, že zadaná míra bude od hrotu spony po prostřední dírku, tak aby se dal opasek jak povolit tak utáhnout dle potřeby. Návod ZDE na našem webu.

Balení

Opasek je zabalen ve speciálním balení vytvořeném pro účely kolekce Pravda vítězí. Tématický přebal a potisk plátěného pytlíčku dotvářejí výjimečný pamětní charakter tohoto originálního výrobku.

Doživotní záruka

Nejvyšší kvalita! Všechny naše materiály jsou prvotřídní kvality. Používáme jen vysoce kvalitní třísločiněnou hovězí kůži, kterou si dovážíme z Itálie. Speciální nerezová spona pochází z tradiční rodinné slévárny až z dalekého Japonska. Díky těmto poctivým materiálům Vám opasek od nás vydrží sloužit i desítky let.

100 000 zákazníků po celém světě již nosí něco od Tlustého. Přečtěte si recenze našich zákazníků nebo se nechte inspirovat, jak nakonfigurovat právě Váš opasek na míru!

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
✅ Kožené opasky pro muže i ženy na zakázku