Kožený opasek Business do obleku - krátká spona - koňak - OUTLET

Doba dodání:
4 týdny

Opasek vhodný do pánského obleku nebo pro dámy k sukni či kostýmku z přírodní 3,5 cm široké italské hovězí kůže. Pokračovat

Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Kožený opasek Business do obleku - krátká spona - koňak - OUTLET

Cena aktuální konfigurace
EUR 63.80
Videonávody
Popis produktu

 

Opasek vhodný do pánského obleku nebo pro dámy k sukni či kostýmku z přírodní 3,5 cm široké italské hovězí kůže. Ručně vyrobený, elegantní a přitom pevný a odolný.

Opasek je opatřen stylovou, kartáčovanou, nerezovou sponou.

 

 

Specifikace

Opasek je vyrobený z přírodní 3,5 cm široké kůže, která si necháváme dovážet z vyhlášené koželužny v Itálii - konkrétně z tradiční oblasti Santa Croce.

I přestože se jedná o opasek spíše k formálnímu oblečení, je velice odolný a stavěný tak, aby i něco vydržel. Je opatřený ručně odlévanou nerezovou hypoalergenní sponou. Spona tak zbytečně nedráždí citlivou pokožku ani po každodenním používání. Tento typ spony si necháváme vyrábět v rodinné slévárně v Japonsku - jsou výjimečné svou spolehlivostí a opasek Vám tak vydrží skutečně sloužit i desítky let.

Pozor! Spona není vyrobena z chirurgické oceli, pokud máte alergii na kov, doporučujeme se poradit se svým kožním lékařem.

 

Alternativní produkty
Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Tlustý Outlet