Pánský opasek - černý

Doba dodání:
4 týdny

Opasek z kategorie Zachraň kůži je výsledkem naší snahy o co nejefektivnější odpadové hospodářství ve vztahu k přírodě. Je vyroben z 3,5 cm širokého pásu kůže druhé jakosti, kterou nevyužijeme při výrobě našich prémiových výrobků. Je osazen přezkou z kvalitní nerezové kartáčované oceli.

Novinka!
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Pánský opasek - černý

Cena aktuální konfigurace
EUR 39
Videonávody
Popis produktu

Dáváme si záležet na tom, aby naše výrobky byly z těch nejlepších materiálů. Kůže je ale přírodní materiál, a není celá jen dokonalá. Každý kus kůže má různé nedokonalosti - pihy, vrásky, flíčky a praskliny. Zkrátka je to kůže. Mohli bychom vyrábět výrobky jen z těch nejlepších částí kůže, jenže to by znamenalo spoustu odpadu a zbytečně vyhozeného materiálu - a to my nechceme. Proto jsme dali hlavy dohromady a rozhodli se, že jí zužitkujeme!

 

Vznikla iniciativa "ZACHRAŇ KŮŽI!" - a  tato série opasků. Snažíme se využít každý kus kůže do posledního centimetru, minimalizovat tim odpady a dopady na životní prostředí.

 

Opasek nabízíme ve čtyřech barevných variantách a v délkách po 5ti centimetrech. Můžete si ho zvolit v černé, modré, hnědé nebo koňakové barvě a ve velikostech od 80 do 130 cm - pokud není daná velikost k dispozici je již vyprodána.


Hodí se ideálně k neformálnímu oblečení nebo do džínsů. Na opasek dáváme záruku jako na každý jiný, jen se nevztahuje na vizuální vady - tj. praskliny, flíčky, pihy, otlaky a jiné kosmetické vady kůže, případně na kosmetické vady na přezkách.

Specifikace

Co je kůže druhé jakosti?

Kůže je přírodní materiál. Je tedy možné, že se sem tam méně probarví, objeví se na ní nějaký ten flíček nebo neotevřený kaz. Taková kůže sice není vhodná pro naše prémiové výrobky, ale to vůbec neznamená, že by ztrácela na kvalitě! Naopak! Je to stejně dobrá kůže, jako ta na našich výrobcích, jen vizuálně nedokonalá.

Doplňující informace

Opasek není prošívaný a nelze na něj vyrazit monogram. I tak jsme si však jistí, že se z něj stane Váš oblíbený parťák pro dlouhé večery!