Bestseller - kožený opasek Classic prošívaný - černý s kontrastním šitím

Doba dodání:
4 týdny

Classic opasek je určený do džínsových kalhot. Je to neúnavný dělník vhodný pro každodenní nošení. Pokračovat

Bestseller
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Bestseller - kožený opasek Classic prošívaný - černý s kontrastním šitím

Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Šití v barvě kůže
Šití v barvě kůže

help více info.
Modrá - 0816
Modrá - 0816

help více info.
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace

85 cm
120 cm
Vybráno: 100 cm
Cena aktuální konfigurace
EUR 51.90
Popis produktu

Pánský kožený opasek - náš bestseller v černé barvě s kontrastním prošitím

Classic opasek v černé barvě a s kontrastním prošitím po stranách patří dlouhodobě mezi naše bestsellery. Díky omezeným možnostem konfigurace Vám můžeme tento náš opasek dát za nejlepší možnou cenu. U tohoto opasku volíte pouze délku z přednastavených dostupných velikostí a nejpopulárnější barvy šití. 

Classic opasek je určený do džínových kalhot nebo k neformálnímu oblečení - ať pro muže, či pro ženy.

Je to neúnavný dělník vhodný pro každodenní nošení. Tento opasek vydrží opravdu hodně. Jedná se o velice pevný a vysoce odolný kožený opasek, který je vyrobený z přírodní 3,8 cm široké prémiové kůže. Díky své tloušťce se neprodře a je tak pevný, že na něm utáhnete i třeba auto.

K opasku přikládáme také průvodní dopis o výrobku. 

Používáme přímé oslovení, pokud se jedná o dárek, napiště nám do poznámky, pro koho opasek bude, ať můžeme oslovení upravit.

 

Nejvyšší kvalita za nejnižší cenu 

Poloviční cena. Opasek není zcela na zakázku. Proto může být za výjimečnou cenu. Připravili jsme pro Vás různé délky a nejpopulárnější barvy šití.

Nejvyšší kvalita za nejlepší cenu! Tak jako staří Baťovci, i my chceme našim zákazníkům dát nejlepší kvalitu za nejlepší možnou cenu. Všechny naše materiály jsou prvotřídní kvality. Používáme jen vysoce kvalitní italskou hovězí kůži, kterou si dovážíme z Itálie. Speciální nerezová spona pochází z tradiční rodinné slévárny až z dalekého Japonska. Díky těmto kvalitním materiálům Vám opasek od nás vydrží sloužit i desítky let.

100 000 zákazníků po celém světě již nosí výrobek od Tlustého. Přečtěte si recenze našich zákazníků nebo se nechte inspirovat, jak nakonfigurovat právě Váš opasek na míru!

Specifikace

Opasek je vyrobený z přírodní 3,8 cm široké kůže, která si necháváme dovážet z vyhlášené koželužny v Itálii - konkrétně z tradiční oblasti Santa Croce.

Opasek je velice bytelný a stavěný tak, aby vydržel i trochu drsnější zacházení a každodenní používání. Je opatřený ručně odlévanou nerezovou hypoalergenní sponou. Spona tak zbytečně nedráždí citlivou pokožku ani po každodenním používání. Tento typ spony si necháváme vyrábět v rodinné slévárně v Japonsku - jsou výjimečné svou spolehlivostí a opasek Vám tak vydrží skutečně sloužit i desítky let.

Pozor! Spona není vyrobena z chirurgické oceli, pokud máte alergii na kov, doporučujeme se poradit se svým kožním lékařem.

Doplňující informace

Doživotní záruka na kožené opasky

Na všechny naše kožené opasky poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a bezplatně opasek opravíme. Vše v naší dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání výrobku může zabrat i několik týdnů.

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
✅ Kožené opasky pro muže i ženy na zakázku