Kožený opasek Classic prošívaný - SVOBODA!

Doba dodání:
6 týdnů

Business casual opasek je určený do společenských kalhot nebo pro dámy jako elegantní doplněk k sukni či kostýmku. Pokračovat

Novinka!
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Kožený opasek Classic prošívaný - SVOBODA!

Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace

85 cm
130 cm
Vybráno:
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
preview
SVOBODA

Srdce
Srdce

help více info.
Victory
Victory

help více info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 71.90
Videonávody
Popis produktu

SVOBODA! - pamětní limitovaný opasek Classic prošívaný s trikolorou

  • Limitovaný speciál, vyrobený u příležitosti obou podzimních významných státních svátků (28. 10. a 17. listopadu)

  • Originální černý design s červeným prošitím a trikolorou na koženém poutku

  • Opasek je ozdoben ražbou SVOBODA! 

Opasek s ražbou SVOBODA! je určen pro všechny, kdo si svobody váží a má pro ně velký hodnotový význam. Stejně jako pro nás a naše podnikání.

Je vzácná, křehká, draze vykoupená, .... Hodnota, na kterou se nesmí zapomínat.

Tento výjimečný exemplář je vyroben z černé hovězí usně, je prošitý červenou nití a je opatřen ražbou SVOBODA! a trikolorou na koženém poutku.

V případě zájmu o ražbu monogramu (do Vánoc zdarma) prosím napište tento požadavek do poznámky k objednávce. 


 Opasek je určený do džínsových kalhot. Je to neúnavný dělník vhodný pro každodenní nošení. Tento opasek vydrží opravdu hodně. Jedná se o velice pevný a vysoce odolný kožený opasek, který je vyrobený z přírodní 3,8 cm široké prémiové kůže. Díky své tloušťce se neprodře a je tak pevný, že na něm utáhnete i třeba auto. Může být prošívaný nití v barvě kůže nebo nití v kontrastní barvě.

Celý opasek vyrobíme dle Vašeho přání na zakázku. Délku si vyberete v konfigurátoru dle potřeby.

V konfigurátoru je nutné zadat obvod pasu v místě kde je opasek nošen, nebo délku používaného opasku od hrotu spony po používanou dírku. Náš opasek bude vyroben tak, že zadaná míra bude od hrotu spony po prostřední dírku, tak aby se dal opasek jak povolit, tak utáhnout dle potřeby. Pokud si budete přát opasek o obvodu pasu delším než 130cm je nutné nás předem kontaktovat do emailu. Do webového formuláře nám zadávejte míru dle návodu na našem webu.

K opasku přikládáme také průvodní dopis o výrobku. 

Používáme přímé oslovení, pokud se jedná o dárek, napiště nám do poznámky, pro koho opasek bude, ať můžeme oslovení upravit.

Zakázku Vám rádi vyřídíme rychleji než ve standardním režimu. Pro expresní výrobu je nutné nás kontakovat předem. Podle toho, jak rychle si budete opasek přát vyrobit, se odvíjí cena expresního poplatku.

Proč kožený opasek od nás a na míru? 

Jedinečný kus! Každý z našich opasků je jedinečný, nejen tím, že se na něm podílí několik českých řemeslníků, ale i tím že se jedná o čistě přírodní materiál, který je vždy trošku jiný. Objednáním koženého opasku u nás na dílně tak získáte vždy jedinečný originál, který bude jen Váš. 

Nejvyšší kvalita! Všechny naše materiály jsou prvotřídní kvality. Používáme jen vysoce kvalitní italskou hovězí kůži, kterou si dovážíme z Itálie. Speciální nerezová spona pochází z tradiční rodinné slévárny až z dalekého Japonska. Díky těmto poctivým materiálům Vám opasek od nás vydrží sloužit i desítky let.

100 000 zákazníků po celém světě již nosí něco od Tlustého. Přečtěte si recenze našich zákazníků nebo se nechte inspirovat, jak nakonfigurovat právě Váš opasek na míru!

Specifikace

Opasek je vyrobený z přírodní 3,8 cm široké kůže, která si necháváme dovážet z vyhlášené koželužny v Itálii - konkrétně z tradiční oblasti Santa Croce.

Opasek je velice bytelný a stavěný tak, aby vydržel i trochu drsnější zacházení a každodenní používání. Je opatřený ručně odlévanou nerezovou hypoalergenní sponou. Spona tak zbytečně nedráždí citlivou pokožku ani po každodenním používání. Tento typ spony si necháváme vyrábět v rodinné slévárně v Japonsku - jsou výjimečné svou spolehlivostí a opasek Vám tak vydrží skutečně sloužit i desítky let.

Děláme i nadstandardní velikosti pro obvod pasu do 130 cm. Pokud si budete přát opasek o obvodu pasu delším než 130cm je nutné nás předem kontaktovat do emailu. Do webového formuláře nám zadávejte míru dle návodu na našem webu.

V případě zájmu o ražbu monogramu (do Vánoc zdarma) prosím napište tento požadavek do poznámky k objednávce. 

Doživotní záruka

Nejvyšší kvalita! Všechny naše materiály jsou prvotřídní kvality. Používáme jen vysoce kvalitní třísločiněnou hovězí kůži, kterou si dovážíme z Itálie. Speciální nerezová spona pochází z tradiční rodinné slévárny až z dalekého Japonska. Díky těmto poctivým materiálům Vám opasek od nás vydrží sloužit i desítky let.

100 000 zákazníků po celém světě již nosí něco od Tlustého. Přečtěte si recenze našich zákazníků nebo se nechte inspirovat, jak nakonfigurovat právě Váš opasek na míru!

Balení

Peněženka je zabalena ve speciálním balení vytvořeném pro účely limitované kolekce SVOBODA!. Tématický přebal a potisk plátěného pytlíčku dotvářejí výjimečný pamětní charakter tohoto originálního výrobku.

Související výrobky
Alternativní produkty
Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Novinky, ✅ Kožené opasky pro muže i ženy na zakázku