Máme pro Vás novinku! Spojili jsme síly s vyhlášený český krejčovstvím Le Premier a před blížící se jarní sezónou Vám přinášíme novinku - košile na zakázku - nyní za zvýhodněnou cenu - pouze pro Vás, naše zákazníky. Dopřejte si košili přesně na míru. Z prvotřídních materiálů. Takovou, která vám bude perfektně sedět a navíc bude za skvělou cenu!

 

Do 30.4. jsou všechny košile na zakázku o 33% výhodnější.

 

Vyzkoušejte si online konfigurátor košil na stránkách Lepremier.cz, vyberte si košili a v košíku zadejte kód TLUSTY33. Získáte košili o 33 % levněji! 

Pozor, kód je platný pouze do 30. 4. 2021!

A máme pro vás ještě jeden tip. Pokud letos plánujete svatbu, podívejte se na nabídku Le Premier. Svatební oblek na míru za 9 990 Kč jen tak někde nekoupíte.

 

 


 

Prvotřídní kvalita a velký výběr látek

Košile je základem šatníku každého muže. Již brzy se vrátíme do kanceláří i do běžného života a pěkná, perfektně padnoucí košile Vám zvedne sebevědomí a podtrhne váš styl. Muž v kvalitní a padnoucí košili vypadá vždy skvěle. 

Všechny košile šité v našem partnerském krejčovství Le Premier jsou vyrobené z kvalitních bavlněných látek. U Le Premier se šije z té nejlepší egyptské bavlny. Na výběr jsou desítky modelů a vzorů. Můžete si zvolit i nežehlící úpravu.

 

 

   

 

Košile s monogramem

Na Vaši košili dokážeme vyšít i Váš monogram. Iniciály vyšité na rukávu jsou velmi u našich zákazníků velmi oblíbené a jsou vítaným vkusným detailem. V minulosti bylo toto zdobení velmi populární a patřilo k dobérmu vkusu. Rádi Vám tento prvek zdobný prvek na Vaši košili vyšijeme dle Vašeho přání.