Ledvinka tmavě modrá

Doba dodání:
3 dny
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Ledvinka tmavě modrá

Cena
EUR 319
Popis produktu

 

Moderní kožená ledvinka na nošení crossbody

Tato praktická malá kožená ledvinka je vyrobena na nošení cross body (na kříž). Díky svým minimalistickým rozměrům je to velice oblíbený společník pro pány, ale i dámy, který je doprovází při všech jejich volnočasových aktivitách. Díky své bytelnosti se hodí i na krátké výlety do přírody nebo na vycházky do města, kdy s sebou potřebujete mít jen pár nejdůležitějších věcí - klíče od domu či od auta, peněženku, doklady, peníze a telefon (případně pouzdro na brýle, zapalovač nebo cigarety). A tohle vše se Vám do naší kožené ledvinky bez problému vejde. 

Ledvinka je vyrobená z vysoce kvalitní italské hovězí chromčiněné usně, kterou si pro tyto účely necháváme dovážet až z italského Ponte a Egola. Je vyrobená z 1,5 mm silné hovězí kůže, která je vysoce oděruvzdorná a drží si svůj odstín i po delším užívání - odolává UV záření. Popruh je textilní (vysoko zátežový), velice pohodlný a ani při delším nošení Vás nebude dřít a překážet Vám, nastavíte si jej jak potřebujete.

Ledvinka se zavírá za pomocí kovového zipu od švýcarské značky Riri, které jsou proslulé svou spolehlivostí.

Na přední straně má tato ledvinka kapsu na zip na ostatní propriety. Kovové komponenty si pro tuto ledvinku necháváme vyrábět ve specializované rodinné slévárně v Japonsku, která se této činnosti věnuje již po několik generací. 

Rozměry: (vnější) 32 x 20 x 1 cm.

Právě díky svým rozměrům je tato ledvinka velice oblíbená zejména mezi muži. Vejde se vše potřebné a nebude Vám nijak překážet a zároveň bude hezky ladit k Vašemu outfitu.

Je velice bytelná a dělána tak, aby Vám opravdu vydržela sloužit po několik generací. Díky pevné kůži vydrží i trochu hrubší zacházení a hodí se proto i do terénu, na vycházky do přírody nebo na kratší turistické výlety po okolí.

Vnitřní část tašky je vybavena speciální podšívkou z mikrovláken v červeném odstínu, která je vysoce odolná vůči mechanickému opotřebení a neprodírá se. Při zašpinění se navíc velmi dobře čistí. Ledvinka vám vydrží bez problému sloužit 10 i více let.

 

Razit do hotové výrobku již není možné!

 

Na všechny naše kožené tašky, brašny a messenger bagy poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám na tašce cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a tašku Vám bezplatně opravíme.

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Ihned k odběru, Kožené ledvinky