Limitovaný opasek 3,5 cm - Žlutý - Lesklá

Doba dodání:
4 týdny

Dámský opasek patří mezi naše bestsellery. Je úzký a hodí se proto skvěle jak do kalhot, sukně či ke kostýmku. Pokračovat

Novinka!
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Limitovaný opasek 3,5 cm - Žlutý - Lesklá

Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace

80 cm
120 cm
Vybráno:
Cena aktuální konfigurace
EUR 79.20
Videonávody
Popis produktu

Nový elegantní kožený pásek pro ženy

Vyberte si výjimečný, originální a zároveň stylový dámský pásek, který Vám bude sedět jako ulitý! Tento univerzální opasek ocení každá žena - hodí se totiž skvěle ke klasickým jeansovým kalhotům, tak do látkových kalhot.

Opasek vyrábíme z prvotřídní, italské hovězí kůže. Délku si vyberete v konfigurátoru dle potřeby - tyto limitované opasky máme po 5 cm. Pokud nějaká velikost již není ve výběru, je vyprodaná. 

V konfigurátoru si lze volit délku opasku.

V konfigurátoru je nutné zadat obvod pasu v místě kde je opasek nošen, nebo délku používaného opasku od hrotu spony po používanou dírku. Náš opasek bude vyroben tak, že zadaná míra bude od hrotu spony po prostřední dírku, tak aby se dal opasek jak povolit, tak utáhnout dle potřeby. 

K opasku přikládáme také průvodní dopis o výrobku.

Používáme přímé oslovení, pokud se jedná o dárek, napiště nám do poznámky, pro koho opasek bude, ať můžeme oslovení upravit.

Na tomto opasku není vyražené logo Brašnářství Tlustý.

Proč dámský kožený opasek od nás a na míru? 

Jedinečný kus! Každý náš opasek je jedinečný, nejen tím, že se na něm podílí několik českých řemeslníků, ale i tím že se jedná o čistě přírodní materiál, který je vždy trošku jiný. Objednáním koženého opasku u nás na dílně tak získáte vždy jedinečný originál, který bude jen Váš. 

Nejvyšší kvalita! Všechny naše materiály jsou prvotřídní kvality. Používáme jen vysoce kvalitní italskou hovězí kůži, kterou si dovážíme z Itálie. Speciální nerezová spona pochází z tradiční rodinné slévárny až z dalekého Japonska. Díky těmto poctivým materiálům Vám opasek od nás vydrží sloužit i desítky let.

100 000 zákazníků po celém světě již nosí něco od Tlustého. Přečtěte si recenze našich zákazníků nebo se nechte inspirovat, jak nakonfigurovat právě Váš opasek na míru!

Specifikace

Tento na zakázku vyrobený dámský pásek je 3,5 cm široký.

Je vyrobený z prvotřídní italské hovězí kůže. Spona je vyrobena z kvalitní hypoalergenní nerezi - spona tak zbytečně nedráždí citlivou pokožku ani po každodenním používání. Tento typ spony si necháváme vyrábět v rodinné slévárně v Japonska - jsou výjimečné svou spolehlivostí a opasek Vám tak vydrží skutečně sloužit i desítky let.. 

Pozor! Spona není vyrobena z chirurgické oceli, pokud máte alergii na kov, doporučujeme se poradit se svým kožním lékařem.

Doplňující informace

Dámský opasek s doživotní zárukou

Na tento dámský opasek se vztahuje doživotní záruka. Pokud se Vám cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a bezplatně opasek opravíme. Vše v naší dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání výrobku může zabrat i několik týdnů. 

Alternativní produkty