Lodní vak velký

Doba dodání:
3 dny

Máme pro Vás další hotovku z našeho showroomu! Nový již vyrobit nestihneme, ale máme pro Vás tento poslední kousek v kaštanové odstínu. Uvnitř naleznete modrou podšívku z odolného mikrovlákna. 

Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Lodní vak velký

Cena aktuální konfigurace
EUR 592
EUR 628.00
-6%
Popis produktu

Kožený lodní vak 

Lodní vak neboli „loďák“ je luxusní kožené cestovní zavazadlo, které je vyrobené z velkých plátu kvalitní italské hovězí kůže a vnitřek tašky je vybaven podšívkou té nejvyšší kvality. Samotnou podšívku tvoří velmi odolný materiál z mikrovláken. Podšívka je vysoce odolná vůči mechanickému opotřebení a neprodírá se, při zašpinění se navíc velmi dobře čistí. Lodní vak je vybaven koženým popruhem.

Textilní „loďáky“ se používaly už ve Vietnamu, kdy je používali příslušníci americké armády. V lodních vacích měli vždy uschovanou svou životně důležitou bojovou výstroj a vak tak musel být pevný, odolný a zaručovat maximální možnou spolehlivost na cestách, protože na něm byly závislé i životy amerických vojáků. A přesně těmito vlastnostmi jsme se nechali inspirovat i my. Náš lodní vak je proto dělán tak, aby Vám opravdu vydržel sloužit desítky let.

 

Specifikace

Na straně zavazadla najdete také příruční úchyt, který je do kůže zanýtován a je navíc ještě ke kůži přišitý – je tedy téměř nemožné jej vytrhnout. Loďák se hodí na nošení v ruce a přes rameno nebo křížem (crossbody) a má rozměry 67,2 x 29,5 cm (poslední hodnota značí průměr vaku). Taška je velice lehká, váží do 2kg.

Kožený lodní vak představuje jednoprostorové zavazadlo, nemá tedy uvnitř žádné oddělující pásma a plní se z vrchuSpolehlivě se vám do něj vejde jakékoliv oblečení a šatstvo, boty a jiné další nezbytnosti, které potřebujete při cestování z místa na místo.

Doplňující informace

Na všechny kožená zavazadla poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám na tašce cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a tašku Vám bezplatně opravíme. Vše v naší dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání výrobku může zabrat i několik týdnů.

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
✅ Dárky z kůže pro muže i ženy - ihned k odběru