ODESÍLÁME IHNED!

Messenger klopnový střední

Doba dodání:
3 dny

Oblíbená a velice praktická pánská kožená brašna do města. Skvěle hodí pro business casual styl oblékání. Taška je vybavená pohodlným bavlněným popruhem a nosí se přes rameno, ale i jako crossbody. Volba je už pouze na jejím majiteli. Pokračovat

Novinka!
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Messenger klopnový střední

Cena aktuální konfigurace
EUR 349
Popis produktu

Praktická střední pánská kožená taška přes rameno s klopnou

Oblíbená a velice praktická pánská kožená brašna do města. Skvěle hodí pro business casual styl oblékání. Taška je vybavená pohodlným koženým popruhem a nosí se přes rameno, ale i jako crossbody. Volba je už pouze na jejím majiteli. 

Popruh je zároveň velice pohodlný a ani při delším nošení Vás nebude dřít a překážet Vám. Délku popruhu si můžete ale i pak ještě sami upravit tak, jak Vám to bude vyhovovat. Ramenní popruh má totiž nastavitelnou délku. Případně Vám můžeme popruh u nás na dílně na přání zkrátit.

 

Specifikace

Taška má rozměry 27 x 9 x 28 cm.

Menší taška – prostě tak akorát, aby stačila pojmout jakékoli potřebné věci co máte po kapsách a i třeba diář až do formátu A5, nebo tablet.

Tato kožená taška přes rameno je koncipována jako jednoprostorová (nemá tedy uvnitř žádné oddělující přihrádky). Uvnitř tašky najdete jednu zabezpečenou kapsu s uzavíráním na zip (kam se vejde pouzdro na karty či na doklady nebo cestovní pas). Vnitřní část tašky je vybavena speciální lněnou podšívkou, která je vysoce odolná vůči mechanickému opotřebení a neprodírá se.

Na zadní straně tašky je pak ještě jedna volná kapsa, do které můžete vložit drobnosti, které potřebujete mít vždy snadno po ruce.

Taška je velice praktická, což podtrhuje také snadné zavírání za pomocí magnetu. 

Messenger je osazen zastařeným kováním v niklovém stříbrném odstínu, které si necháváme vyrábět ve specializované rodinné slévárně v Japonsku, jež se této činnosti věnuje již po několik generací. Jemné kovové zipy pocházejí z vyhlášené švýcarské dílny a jsou proslulé svou spolehlivostí.

Taška je vyrobená z luxusní a velice pevné kůže, kterou si necháváme dovážet z italské kůže z koželužny v Santa Croce. Je velice bytelná a díky pevné kůži vydrží i trochu hrubší zacházení a hodí se proto i do terénu, na vycházky do přírody nebo na kratší turistické výlety po okolí. Je dělána tak, aby Vám opravdu vydržela sloužit po několik generací. Pokud se o ni budete dobře starat, vydrží Vám bez problému sloužit 10 i více let.

Doplňující informace

 

Na všechny naše kožené tašky, brašny a messenger bagy poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám na tašce cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a tašku Vám bezplatně opravíme. Vše v naší dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání výrobku může zabrat i několik týdnů.

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
✅ Dárky z kůže pro muže i ženy - ihned k odběru