Městský dámský batoh Victoria

Doba dodání:
1 týden

Jedinečný dámský celokožený městský batoh Victoria Vám poslouží jako stylový a praktický doplněk při vycházkách do města.  Pokračovat

Novinka!
Bestseller
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Městský dámský batoh Victoria

Vyberte si barvy
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Liscio - tmavě modrá
Liscio - tmavě modrá

help více info.
Olivová
Olivová

help více info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 659
Popis produktu

Na míru dělaný celokožený batoh Viktoria je vyrobený v limitované edici v několika kusů od každé barvy. Na výrobu batohů Victoria používáme speciální kůži, kterou si necháváme dovážet z vyhlášené koželužny s dlouholetou tradicí z Belgie. Používá se výhradně pouze na výrobky nejlepších módních značek. Tento typ kůže se vyznačuje velice jemnou strukturou a po čase navíc získává lehkou líbivou patinu.

Batoh lze nosit na zádech nebo v ruce za pomocí držadel jako kabelku, jedná se tedy o velice praktický a univerzální doplněk.

Batoh se zapíná pomocí karabin, nehrozí tak jeho otevření, když jej nosíte na zádech. Je navíc opatřen speciálním pozlaceným hypoalergenním kováním, které pochází z rodinné japonské slévárny. Jedná se o nejkvalitnější kování, které je dostupné na trhu.

Držátka batohu lze utáhnout nebo povolit dle potřeby. Jednotlivé dílce batohu jsou prošité na vnější straně vždy v barvě kůže, aby vše hezky barevně ladilo. Uvnitř je batoh vybaven speciální podšívkou z mikrovlákna Future, jež je laděná do barvy kůže.

Podšívka je velice jemná a odolná a nehrozí tak, že Vám poškrábe věcí uvnitř batohu (zrcátko, displej mobilu atd.). Uvnitř batohu je zapínací kapsa na zip pro peněženku nebo telefon.

Specifikace

Batoh je primárně koncipován jako hlavně městský. Jedná se o přírodní kůži, která není nijak chemický ošetřená a není proto odolná vůči vodě.

Rozměry batohu jsou: 27cm x 18 cm x 36 cm (délka x šířka x výška).

Tento batoh se proto bez ošetření impregnací nehodí na túry do přírody. Doporučujeme si koupit u nás impregranci anebo si u nás lze nechat batoh rovnou při koupit naimpregnovat.

Tento výrobek nelze orazit monogramem (mohlo by při ražbě dojít k poškození batohu).

Doplňující informace

Doživotní záruka na kožený batoh Victoria

Na všechny naše kožené batohy Victoria poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a bezplatně Vám batoh opravíme. Vše v naší dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání výrobku může zabrat i několik týdnů.