Městský dámský batoh Ruby

Doba dodání:
3 dny

Jedinečný dámský celokožený městský batoh Ruby představuje špičkový výrobek našeho Brašnářství a poslouží Vám jako stylový a praktický doplněk při vycházkách do města.  Pokračovat

NOVINKA:

U tohoto výrobku je vidět barevné kombinace. Podívejte se jak bude vypadat v různých barvách. Barvy jsou v konfigurátoru co nejvěrnější, ale každý monitor je ukazuje jinak a v reálu se mohou mírně lišit.
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Městský dámský batoh Ruby

Vyberte si barvy
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Žlutá
Žlutá

help více info.
Šedá
Šedá

help více info.
Černá (Masure)
Černá (Masure)

help více info.
Modrá
Modrá

help více info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 479
Popis produktu

Na míru dělaný celokožený batoh Ruby je vyrobený v limitované edici v několika kusů od každé barvy. Na výrobu těchto batohů používáme speciální kůži, kterou si necháváme dovážet z vyhlášené koželužny s dlouholetou tradicí z Itálie. Používá se výhradně pouze na výrobky nejlepších módních značek. Tento typ kůže se vyznačuje velice jemnou strukturou a po čase navíc získává lehkou líbivou patinu.

Vršek batohu se po nasazení zatáhne, nehrozí tak jeho otevření, když jej nosíte na zádech. Je navíc opatřen několika kapsami na zip, do kterých pohodlně uschováte všechny cennosti. Zipy jsou ze švýcarské firmy Riri, jedná se o nejkvalitnější kování, které je dostupné na trhu.

Držátka batohu lze utáhnout nebo povolit dle potřeby. Jednotlivé dílce batohu jsou prošité na vnější straně vždy v barvě kůže, aby vše hezky barevně ladilo. Uvnitř je batoh vybaven speciální podšívkou z mikrovlákna Future, jež je laděná do barvy kůže.

Podšívka je velice jemná a odolná a nehrozí tak, že Vám poškrábe věcí uvnitř batohu (zrcátko, displej mobilu atd.). Uvnitř batohu je zapínací kapsa na zip pro peněženku nebo telefon.

Specifikace

Rozměry : Dno : 27 cm délka, 17 cm šířka ; Výška batohu : 40 cm.

Batoh je primárně koncipován jako hlavně městský. Jedná se o přírodní kůži, která není nijak chemický ošetřená a není proto odolná vůči vodě.

Tento batoh se proto bez ošetření impregnací nehodí na túry do přírody. Doporučujeme si koupit u nás impregranci anebo si u nás lze nechat batoh rovnou při koupit naimpregnovat.

Tento výrobek nelze orazit monogramem (mohlo by při ražbě dojít k poškození batohu).