• 10% zvýhodnění a monogram ZDARMA.

  • Na všechny výrobky z naší řůžové kolekce!

  • Platí od této středy do neděle (23. 6. - 27. 6. 2021)!

  • Při objednávce v košíku zadejte kupón RUZOVA 

 

Milujete růžovou? Pak zpozorněte!

Všechny růžové výrobky z naší speciální růžové kolekce si můžete zakoupit od středy do neděle s 10 % zvýhodněním a monogramem v hodnotě 500 Kč ZDARMA

Akce platí od 23.6. do 27.6.2021 do 23:59 - abyste mohly slavit déle a nejen dnes ve středu. :-)

Nezáleží jaký výrobek jste si u nás vybrali, jestli je růžový celý, nebo jen částečně (například bude obsahovat jen růžové komponenty), zvýhodnění se vztahuje na jakýkoliv výrobek obsahující růžovou. Vyberte si a sestavte svůj vlastní originál - světle či tmavě růžové opasky, peněženky i kabelky zaujmou všude tam, kam si je s sebou vezmete! Rádi Vám také vyrobíme celý set v růžové, stačí nám dát vědět, jaké výrobky chcete barevně sladit.

Přejeme Vám příjemné vybírání a nakupování.

Tým Brašnářství Tlustý a spol.

 

POZOR! Akci nelze kombinovat s jinou již zvýhodněnou nabídkou.

Mezinárodní den růžové barvy

Věděli jste, že i růžová barva má svůj mezinárodní den? Slaví se každý rok 23. června, tento den byl stanoven jako oficiální datum pro Mezinárodní den růžové barvy. Samozřejmě se netěší tak všeobecné známosti jako jiné mezinárodní svátky, ale ti z Vás, kteří jste si tuto barvu oblíbili, můžete tento den oslavit třeba tím, že si u nás uděláte radost nějakým hezkým výrobkem v růžové barvě.

Růžová je trendy ve všech odstínech

Růžovou barvu tradičně spojujeme především s láskou, romantikou a obecně samými pozitivními pocity a prožitky. Působí spíše uklidňujícím a uvolňujícím dojmem, používala se proto (a stále používá) v interiérech, ale doba, kdy se používala pouze do dívčích pokojů je dávno ta tam. Dnes je jednou z typicky ženských barev, které obohacují šatník snad každé ženy zejména díky své univerzálnosti a rozhodně to není jen barva pro princezny, jak můžete znát z pohádek.

Růžová má opravdu mnoho odstínů, proto se dá velice dobře kombinovat. Jen je důležité umět vybrat ten správný odstín a správně jej nakombinovat s dalšími barvami. Růžové odstíny mají jednu úžasnou schopnost. Omladí vás a rozsvítí. Nebát se můžete i kombinací jednotlivých odstínů růžové. Fuchsiová, pudrová, malinová, lososová. Záleží na vás. Hodí se do sportovního stylu i k formálnějšímu oblečení.

Pokud s růžovou teprve začínáte, můžete zkusit začít nejprve s kabelkou. Hodí se k zcela jednoduchému outfitu, džíny a bílé tričko, šedé šaty, černá bunda. Čím jednodušší a minimalistický outfit, tím pro růžovou kabelku lépe. Jednu si můžete pořídit i u nás (a nejen jednu :-)).