Mia

Doba dodání:
3 dny

Oblíbená kabelka Mia - vhodná jak do společnosti, tak i jako módní doplněk ke kabátu. Pokračovat

Ihned k odběru
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Mia

Vyberte si barvy
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Liscio - přírodní
Liscio - přírodní

help více info.
Liscio - červená
Liscio - červená

help více info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 223.30
Popis produktu

Mia je luxusní městská kabelka. Je vhodná jak do společnosti, tak i jako módní doplněk k více formálnímu outfitu (ke kabátu). Je dostatečně prostorná, vejdou se do ní veškeré dámské propriety denní potřeby. Přitom ale na první pohled nepůsobí nijak robustně. Kabelka je z vrchu uzavíratelná na zip, věci uložené v kabelce tak budou vždy v bezpečí a nic Vám tak z kabelky nemůže nechtěně vypadnout.

Uvnitř kabelky je podšívka z vysoce odolného luxusního mikrovlákna Future, které je vysoce odolné vůči mechanickému opotřebení a neprodírá se, při zašpinění se navíc velmi dobře čistí. Mikrovlákno je velice jemné a proto nehrozí poškrábání věcí uvnitř (například displeje telefonu). 

Kabelka je koncipována jako jednoprostorová a je vybavena uvnitř našitou zapínací kapsou pro menší drobnosti, malovátka či mobilní telefon. 

Protože je Mia vyrobená ze stejného typu kůže, kterou používáme pro naše luxusní peněženky, můžeme Vám ve stejné barvě vyrobit i celý set s peněženkou nebo elegantním dámským opaskem. Kabelka má i odepínací popruh na nošení přes rameno nebo crossbody, takže je jen na Vás jak ji budete nosit.

Specifikace

Rozměry kabelky Mia jsou: 27 x 13 x 22 cm (délka x šířka x výška).

Tato dámská kabelka je vyrobená z vysoce kvalitních italských třísločiněných usní. Je koncipována jako jednoprostorová (vnitřní prostor není nijak rozdělen přepážkami). Všechny zipy pochází od věhlasné japonské značky YKK.

Proto se ostatně tento typ zipů používá i na nejluxusnější výrobky od nejznámějších světoznámých značek (Louis Vuitton, Dior). Tím je zaručeno, že se Vám na kabelce nic nerozbije ani po několikaletém každodenním používání. Ozdobné kování pro tuto kabelku si necháváme vyrábět ve specializované rodinné slévárně v Japonsku, která se této činnosti věnuje již po několik generací. Tato luxusní kabelka je designována a vyrobena tak, aby Vám bez problému vydržela sloužit při dobrém zacházení 5 a více let.

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
✅ Dámská kolekce - kabelky, peněženky, psaníčka