Micro Messenger tmavě modrý

Doba dodání:
3 dny
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Micro Messenger tmavě modrý

Cena
EUR 279
Popis produktu

Luxusní malá pánská kožená taška přes rameno - Micro Messenger Bag

Luxusní malá pánská kožená taška, která se nosí buď cross body (na kříž), nebo přes rameno pod paží. Díky svým minimalistickým rozměrům je to velice oblíbený společník pro pány na jejich nečekané výlety do města, kdy s sebou potřebují mít jen pár nejdůležitějších věcí - klíče od domu či od auta, doklady, peníze a telefon (případně pouzdro na brýle, zapalovač nebo cigarety). A tohle vše se Vám do našeho micro messengeru bez problému vejde. Je to skvělý doplněk jak k business casual stylu, tak i k formálnějšímu stylu oblékání.

Taška je vyrobená z vysoce kvalitní italské hovězí třísločiněné usně v tmavě modré (dark navy), kterou si pro tyto účely necháváme dovážet až z italského Ponte a Egola. Tato kožená pánská taška je šitá za pomocí technologie kédrování. Výbava obsahuje vnější kapsu a vnitřní přihrádku na drobnosti. Tkaný popruh k messengeru je velice pohodlný a nastavíte si jej dle potřeby.

Celá brašna se zapíná na zip. Naše jemné kovové zipy si necháváme vyrábět ve Švýcarsku a jsou proslulé svou spolehlivostí. Ozdobné kování a další kovové komponenty si pro tuto tašku necháváme vyrábět ve specializované rodinné slévárně v Japonsku, která se této činnosti věnuje již po několik generací. 

Rozměry této pánské mini tašky jsou: 17 x 22 x 6cm.

Právě díky miniaturním rozměrům ji mají v oblibě zejména muži, kteří chtějí večer vyrazit do klubu nebo na párty a mít jistotu, že jim taška nebude překážet, nebude je nijak omezovat a zároveň bude hezky ladit k jejich outfitu.

Na vnitřní část tašky je použita speciální podšívka z mikrovláken v modrém odstínu, která je vysoce odolná vůči mechanickému opotřebení a neprodírá se. Při zašpinění se navíc velmi dobře čistí. Taška vám, pokud se o ni budete dobře starat, vydrží bez problému sloužit 10 i více let.

 

Do hotové výrobku nelze razit!

 

Na všechny naše kožené tašky, brašny a messenger bagy poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám na tašce cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a tašku Vám bezplatně opravíme.

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Ihned k odběru