Minikabelka přes rameno

Doba dodání:
3 dny

Minimalistická elegantní kabelka je vhodná na každodenní nošení. Pokračovat

Modrá
Poslední kusy
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Minikabelka přes rameno

Vyberte si barvy
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Nappa - Blush Pink
Nappa - Blush Pink

help více info.
Nappa - Grafitte
Nappa - Grafitte

help více info.
Fjord - černý
Fjord - černý

help více info.
Nappa - Světle hnědá
Nappa - Světle hnědá

help více info.
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Bez ražby
Bez ražby

help více info.
Monogram
Monogram
+ EUR 19.00

help více info.
Ražba písmen
Ražba písmen
+ EUR 30.00

help více info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 199
Popis produktu

Minimalistická kabelka je vhodná na každodenní nošení, vejde se Vám do vše, co potřebujete na krátké procházky po městě nebo na ven. Bez problémů do ní dáte všechny potřebné drobnosti, telefon či peněženku. 

Je dostatečně pevná a vyrobena z vysoce odolné luxusní třísločiněné hovězí kůže z té nejvyšší kvality, která má voděodolné vlastnosti. Nemusíte se tak bát, že Vám ji zničí déšť. 

Barvu kabelky si můžete vybrat podle sebe, můžete na ni přidat i monogram či krátký text a vytvořit z ní tak originální kousek, který nebude mít nikdo jiný. Kabelka je vybavená podšívkou, která ladí ke všem nabízeným variantám.

Specifikace

Kožená dámská mini kabelka je vyrobena z luxusní třísločiněné hovězí kůže té nejvyšší kvality, kterou si necháváme dovážet z Itálie. Tento typ prémiové kůže se používá na výrobky světoznámých značek. Kůže je silná přesně tak, aby se minikabelka nemohla roztrhnout a současně si udržela lehkost a jemnost.

Tato dámská minikabelka na opasek se otevírá za pomocí decentní klopy, která se dá snadno zavřít. Je osazena jemným stříbrným kování z japonské rodinné slévárny s dlouholetou tradicí. Na vnitřní prostor jsme použili podšívku z šedého mikrovlákna, nehrozí tak, že by se Vám uvnitř cokoliv poškrábalo.

Rozměry dámské mini kabelky: 18 cm x 4,5 cm x 10 cm (délka x šířka x výška)

Nabízí dostatek prostoru na všechny potřebné dámské doplňky, které každá žena potřebuje mít vždy s sebou.

Naše minikabelka díky svému nestárnoucímu designu nejen, že hezky vypadá, ale je celkově dělaná s ohledem na maximální odolnost a životnost výrobku. Vše je navrženo tak, aby vydržela bez problému své majitelce sloužit po celé roky – klidně 5 a více let. Minikabelka je proto celokožená, nevyužíváme u ní žádných náhražek v podobě levných textilií, papírových výplní či vnitřní síťoviny.

Síťovinu nevyužíváme, protože chceme, aby Vám tato dámská kapsička opravdu vydržela sloužit po mnoho let. Síťovina představuje příliš jemný materiál, který se často trhá a my chceme, aby se Vám na našich výrobcích nemohlo nic rozbít.

Doplňující informace

Ražba monogramu

Na kabelku Vám rádi vyrazíme monogram, nějaký delší text, firemní logo, rodinný erb či na něj umístíme nějaké krátké věnování pro obdarovaného a uděláme tak z ní naprosto unikátní dárek. Razíme nejčastěji iniciály jména a příjmení. Kabelka s vyrytým monogramem nebo jménem se skvěle hodí jako dárek pro Vaše milované slečny a dámy, kterým tak můžete věnovat opravdu krásnou a zároveň velmi osobní věc.

Díky ní si obdarovaná slečna či dáma na Vás vzpomene s láskou pokaždé, když si kabelku vezme do ruky. I monogram nebo logo Vám rádi umístíme dle Vašeho přání. Pro vyražení Vašeho vlastního loga potřebujeme přesné podklady nakreslené ve vektorových křivkách, zaslané v PDF a otevřené pro následnou úpravu před výrobou raznice.

Dotazy pro ražbu zasílejte prosím na palicka@brasnarstvitlusty.cz.

Doživotní záruka

Na všechny naše kožené dámské kabelky poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám na ní cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a bezplatně ji opravíme. Vše v naší dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání výrobku může zabrat i několik týdnů.