Minikabelka přes rameno

Doba dodání:
4 týdny

Minimalistická elegantní kabelka je vhodná na každodenní nošení. Pokračovat

Modrá
Akce
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Minikabelka přes rameno

Vyberte si barvy
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Nappa - Flag
Nappa - Flag

help více info.
Nappa - Black
Nappa - Black

help více info.
Nappa - Grafitte
Nappa - Grafitte

help více info.
preview
Nappa - Lion

Cena aktuální konfigurace
EUR 149.25
Popis produktu

Minimalistická kabelka je vhodná na každodenní nošení, vejde se Vám do vše, co potřebujete na krátké procházky po městě nebo na ven. Bez problémů do ní dáte všechny potřebné drobnosti, telefon či peněženku. 

Je dostatečně pevná a vyrobena z vysoce odolné luxusní hovězí kůže z té nejvyšší kvality, která má voděodolné vlastnosti. Nemusíte se tak bát, že Vám ji zničí déšť. 

Specifikace

Kožená dámská mini kabelka je vyrobena z luxusní hovězí kůže té nejvyšší kvality, kterou si necháváme dovážet z Itálie. Tento typ prémiové kůže se používá na výrobky světoznámých značek. Kůže je silná přesně tak, aby se minikabelka nemohla roztrhnout a současně si udržela lehkost a jemnost.

Tato dámská minikabelka na opasek se otevírá za pomocí decentní klopy, která se dá snadno zavřít. Je osazena jemným stříbrným kování z italské slévárny s dlouholetou tradicí. Na vnitřní prostor jsme použili podšívku z mikrovlákna, nehrozí tak, že by se Vám uvnitř cokoliv poškrábalo.

Rozměry dámské mini kabelky: 18 cm x 4,5 cm x 10 cm (délka x šířka x výška)

Nabízí dostatek prostoru na všechny potřebné dámské doplňky, které každá žena potřebuje mít vždy s sebou.

Naše minikabelka díky svému nestárnoucímu designu nejen, že hezky vypadá, ale je celkově dělaná s ohledem na maximální odolnost a životnost výrobku. Vše je navrženo tak, aby vydržela bez problému své majitelce sloužit po celé roky – klidně 5 a více let. Minikabelka je proto celokožená, nevyužíváme u ní žádných náhražek v podobě levných textilií, papírových výplní či vnitřní síťoviny.