Mistři 2024 - Set (Opasek + Peněženka + Klíčenka)

Doba dodání:
4 týdny

Sběratelský památeční set - Mistři 2024. Limitovanou edici Mistři 2024 vydáváme na oslavu fenomenálního úspěchu českého hokeje. Na zlatou medaili čekáme 14 let! Pro každého fanouška hokeje.

Set obsahuje opasek, peněženku i klíčenku označenou ražbou MISTŘI 2024. 

Novinka!
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Mistři 2024 - Set (Opasek + Peněženka + Klíčenka)

Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace

85 cm
120 cm
Vybráno:
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Bez ražby
Bez ražby

help více info.
Monogram
Monogram

help více info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 146
Videonávody
Popis produktu

Mistři 2024 - Set Limitovaná edice (Opasek +  peněženka + klíčenka)

Sběratelský památeční set - Mistři 2024. Limitovanou edici Mistři 2024 vydáváme na oslavu fenomenálního úspěchu českého hokeje. Na zlatou medaili čekáme 14 let! Pro každého fanouška hokeje.

Set obsahuje opasek, peněženku i klíčenku.

Opasek je v národních barvách, provedený z modré kůže, a speciálně šitý bílou a červenou nití. Osazený bytelnou nerezovou sponou.

Do opasku i do peněženka i do klíčenky je vyražena pamětní ražba MISTŘI 2024.

V limitované edici je pouze 2024 kusů a každý opasek i peněženka jsou číslovány pořadovým číslem. Číslo nelze ovlivnit (pořadová čísla jsou přidělovaná podle pořadí objednání. POZOR: výrobky na setu nemají z povahy věci stejná čísla. Čísla výrobkům se přidělují individuálně dle pořadí objednání.

Do opasku Vám ZDARMA vyrazíme na přání monogram. Do peněženky ani do klíčenek není další ražba možná. 


Pamětní set MISTŘI 2024 obsahuje:

Classic opasek je určený do džínsových kalhot. Je to neúnavný dělník vhodný pro každodenní nošení. Tento opasek vydrží opravdu hodně. Jedná se o velice pevný a vysoce odolný kožený opasek, který je vyrobený z přírodní 3,8 cm široké prémiové kůže. 

Peněženka mini Lux velká - Tato peněženka je velmi praktická do letních kalhot, a je vhodná pro všechny kdo nechtějí mít vyboulené kalhoty. Vejde se do ní 6 karet a několilk bankovek. 

Klíčenka prošívaná - praktická  kožená klíčenka s barevným prošíváním a s kovovým kroužkem.

K setu přikládáme také průvodní dopis o výrobku. 


Děkujeme za podporu českého řemesla

Každý z našich opasků je jedinečný, nejen tím, že se na něm podílí několik českých řemeslníků, ale i tím že se jedná o čistě přírodní materiál, který je vždy trošku jiný. Objednáním koženého opasku u nás na dílně tak získáte vždy jedinečný originál, který bude jen Váš. 

Nejvyšší kvalita! Všechny naše materiály jsou prvotřídní kvality. Používáme jen vysoce kvalitní italskou hovězí kůži, kterou si dovážíme z Itálie. Speciální nerezová spona pochází z tradiční rodinné slévárny až z dalekého Japonska. Díky těmto poctivým materiálům Vám opasek od nás vydrží sloužit i desítky let.

100 000 zákazníků po celém světě již nosí něco od Tlustého. Přečtěte si recenze našich zákazníků nebo se nechte inspirovat, jak nakonfigurovat právě Váš opasek na míru!

Specifikace

Opasek je vyrobený z přírodní 3,8 cm široké kůže, která si necháváme dovážet z vyhlášené koželužny v Itálii - konkrétně z tradiční oblasti Santa Croce.

Opasek je velice bytelný a stavěný tak, aby vydržel i trochu drsnější zacházení a každodenní používání. Je opatřený ručně odlévanou nerezovou hypoalergenní sponou. Spona tak zbytečně nedráždí citlivou pokožku ani po každodenním používání. Tento typ spony si necháváme vyrábět v rodinné slévárně v Japonsku - jsou výjimečné svou spolehlivostí a opasek Vám tak vydrží skutečně sloužit i desítky let.

Pozor! Spona není vyrobena z chirurgické oceli, pokud máte alergii na kov, doporučujeme se poradit se svým kožním lékařem.

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
✅ Kožené opasky pro muže i ženy na zakázku