Ukážeme Vám, co Vám bude nejvíce slušet!

Naši designéři Monika Lepschy, Ivana Ostřanská a Ondřej Dostal Vám poradí, jaké produkty od nás se hodí k Vašemu stylu oblékaní či oblíbenému oblečení. Zároveň dokáží poradit jak jednotlivé kousky Vašeho oblečení mezi sebou zkombinovat a pozvednout celý outfit na jinou úroveň. Nelamte si hlavu, jak jednotlivé kousky zkombinovat a ušetřete si čas - vymyslíme to za Vás.

Naši designéři Vám jsou k dispozici na showroomu ve Vršovicích (Na Louži 2/65) kdykoliv ve všední dny od 9 ráno až do 7 večer. Společně nad kávou můžeme vše do podrobna probrat a jednotlivé výrobky si můžete také přímo u nás vyzkoušet. Abychom na Vás měli dostatek času, prosíme ale o registraci na tomto odkazu na určitý čas. 

Jen tak se Vám budeme moci dostatečně věnovat. Jednotlivé outfity si můžete vzít s sebou nebo si je, prosíme, předem nafoťte.

Pokud nejste z Prahy nebo Vám osobní návštěva z kteréhokoliv jiného důvodu nevyhovuje, je možné nám zavolat na tel. číslo + 420 222 745 755. Naši poradci se Vám budou rádi věnovat a poradí, co Vám bude nejvíce slušeti i po telefonu nebo formou videohovoru s výběrem barev či jednotlivých výrobků.

Věříme, že pro Vás tato služba bude přínosná, pomůže v rozhodování a ulehčí celý proces výběru až po kombinace jednotlivých kousků oblečení.

Těšíme se na Vaše dotazy!