STÍHÁME DO VÁNOC!

Modrý set

Doba dodání:
Do Vánoc

Připravili jsme si pro Vás úplnou novinku! 
Tento set se skládá z našich bestsellerů - peněženky Classic, prošívaného opasku Classic. Peněženka má vnější díl v modré barvě, vnitřní pak v koňakové. Opasek je také modrý, bude Vám tak s peněženkou hezky ladit.

VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Modrý set

Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace

80 cm
130 cm
Vybráno: 100 cm
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Spona č. 7 - kartáčovaný nerez
Spona č. 7 - kartáčovaný nerez

help více info.
Spona č.14 - kartáčovaný nerez
Spona č.14 - kartáčovaný nerez

help více info.
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Bez ražby
Bez ražby

help více info.
Monogram
Monogram

help více info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 148
Popis produktu

Tento set se skládá ze dvou produktů sladěných do jedné barvy. 

Pánský kožený opasek Classic

Kožený classic opasek v modré barvě se šitím v barvě kůže patří dlouhodobě mezi naše bestsellery. Díky omezeným možnostem konfigurace Vám můžeme tento náš opasek dát za nejlepší možnou cenu - u tohoto opasku volíte pouze délku a ražbu monogramu.

Kožený opasek Classic s prošitím v modré barvě je neúnavný dělník vhodný pro každodenní nošení - je určený do džínsových kalhot nebo k neformálnímu oblečení. Tento opasek vydrží opravdu hodně. Jedná se o velice pevný a vysoce odolný kožený opasek, který je vyrobený z přírodní 3,8 cm široké prémiové kůže, kterou si necháváme dovážet z vyhlášené koželužny v Itálii. Díky své tloušťce se neprodře a je tak pevný, že na něm utáhnete i třeba auto.

V konfigurátoru je nutné zadat obvod pasu v místě kde je opasek nošen, nebo délku používaného opasku od hrotu spony po používanou dírku. Náš opasek bude vyroben tak, že zadaná míra bude od hrotu spony po prostřední dírku, tak aby se dal opasek jak povolit, tak utáhnout dle potřeby. Pokud si budete přát opasek o obvodu pasu delším než 130cm je nutné nás předem kontaktovat do emailu. Do webového formuláře nám zadávejte míru dle návodu na našem webu.

Opasek Vám můžeme také opatřit ražbou. Rázem se tak z elegantního opasku stane výjimečný dárek na narozeniny, výročí, Vánoce a oslavy dalších důležitých životních událostí.

Opasek je velice bytelný a stavěný tak, aby vydržel i trochu drsnější zacházení a každodenní používání. Je opatřený ručně odlévanou nerezovou hypoalergenní sponou číslo 7. Spona tak zbytečně nedráždí citlivou pokožku ani po každodenním používání. Tento typ spony si necháváme vyrábět v rodinné slévárně v Japonsku - jsou výjimečné svou spolehlivostí a opasek Vám tak vydrží skutečně sloužit i desítky let.

Kožená peněženka Classic

Peněženka Classic je naše nejprodávanější peněženka standardního, klasického střihu - odtud tedy i její název. Narozdíl od businessové peněženky Lux je robustnější, větší a má tlustší hrany, je proto vhodná do zadní kapsy kalhot zejména díky své bytelné konstrukci, která vydrží i trochu hrubší zacházení. 

Peněženku vyrábíme z prvotřídní italské třísločiněné kůže. Výrobek je celokožený. Znamená to, že ani uvnitř peněženky není žádná textilie, ale zase lícový materiál. Protože je vyrobená z velmi pevného kusu kůže a hrany peněženky jsou řezané, na peněžence se v podstatě nemá co trhat nebo rozbít ani při každodenním nošení a vydrží tak sloužit klidně 5 a více let.

Peněženku Classic v setu je ve variantě s kapsou na mince i na karty - má 3 kapsičky na karty, oddíl na bankovky, mincovník, a dvě kapsy na malý technický průkaz, či starý občanský průkaz.

Samozřejmostí je potom oddíl na bankovky. Peněženka v setu je bez přidané přepážky a bez zavírání na druk.

 

Specifikace

Kožený opasek Classic - velice pevný a vysoce odolný kožený opasek, který je vyrobený z přírodní 3,8 cm široké prémiové kůže, kterou si necháváme dovážet z vyhlášené koželužny v Itálii. Spona kartáčovaný nerez ze slévárny v Japnsku.

Peněženka Classic - rozměry: 13 x 10 cm (zavřená), 24 x 10 cm (rozevřená). V setu je ve variantě s kapsou na mince i na karty - má 3 kapsičky na karty, oddíl na bankovky, mincovník, a dvě kapsy na malý technický průkaz, či starý občanský průkaz.

 

Doplňující informace

Doživotní záruka na Classic Set

Na všechny naše kožené výrobky v tomto setu poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a bezplatně to opravíme. Vše v naší dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání výrobku může zabrat i několik týdnů.

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
sety - produkty do setů