Netty - retro taška s krátkými koženými držátky - bílá - OUTLET

Doba dodání:
4 týdny

S touto moderní a praktickou taškou budete stylová na každém farmářském trhu a dobře Vám poslouží i na běžných nákupech nebo procházkách do města. 

Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Netty - retro taška s krátkými koženými držátky - bílá - OUTLET

Cena
EUR 59.60
Videonávody
Popis produktu

Netty - retro síťovka

Možná si ještě pamatujete na klasické síťovky z dob našich babiček. Nepostradatelný pomocník při nákupech. Síťová taška je český vynález. Je praktická, ekologická a navíc nahrazuje všudypřítomné plastové tašky. A my jsme si řekli, že když už oživujeme brašnářské řemeslo, tak oživíme také síťovku a uděláme z ní vkusnou a stylovou nákupní tašku.

Spojili jsme se proto s firmou Česká síťovka a připravili jsme pro Vás edici těchto šikovných tašek. Povedlo se nám skloubit funkčnost a stylovost zároveň.

Nakupujte se stylem!

Specifikace

Pevná a přitom lehoučká síťovka z čisté bavlny je variabilní a všestranná jako švýcarský nožík. Od klasických síťových tašek se naše síťovka liší jednou základní věcí – nepruží. Je pevná a přesto se ale nafoukne do obřích rozměrů a pobere vše, co bude potřeba - i větší a objemný nákup. Netty dokáže pojmout až 10-15kg nákupu.

Síťovka je ideální jako univerzální taška na každodenní nošení místo kabelky nebo látkové tašky. Určitě také oceníte, jak je do ní jednoduše vidět. Kontrolu sbalených věcí tak můžete provést velmi rychle a okamžitě. My jsme k síťovce vyrobili luxusní kožené držátka. Použili jsme na ně italskou hovězí useň té nejvyšší kvality. Kůže je čistě hladká, bez struktury, proto Vám také skvěle padne do ruky. 

Navíc Vám bude v průběhu času patinovat, díky čemuž získává originální odstín, který budete mít jen Vy.

 

Doplňující informace

O značce Česká síťovka

Úspěšné renesance se síťovka dočkala až v roce 2012 pod novým brandem Česká síťovka, který se svým týmem založila Karolína Pechová. Všechny síťovky vyrábí v České republice a v rámci produkce kombinuje strojovou a ruční práci, přičemž na výrobě síťových tašek se kromě řady švadlen a šiček velkou měrou podílejí i chráněné dílny. Česká síťovka podporuje myšlenku udržitelnosti a snaží se jít ekologickou cestou - vyráběna je převážně z přírodních materiálů, své zastoupení ve výrobě mají ale i umělá vlákna. Díky vysoké kvalitě zpracování síťovka nahradí v průměru až 150 jednorázových igelitových nákupních tašek ze supermarketů. V roce 2020 Česká síťovka zaznamenala významný milník v podobě 1 milionu prodaných kusů.

Související výrobky
Alternativní produkty
Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Tlustý Outlet, Dámské kabelky