Tuto středu 31.3. večer a v noci pořádáme historicky třetí NIGHTSHOPPING v Brašnářství Tlustý!

A aby to nebyla nuda, rozhodli jsme se uspořádat hudební livestream, u kterého Vám zahraje DJ legenda Pavel Bidlo. Budeme hrát živě, zkrátka bude to online.

 

Začínáme 31.3.2021 v 21:00 a končíme ve 24:00!

 

Od 21:00 do 24:00 si u nás zde na www.brasnarstvitlusty.cz budete moci zakoupit všechny naše výrobky o 25 % výhodněji.

Při objednávce použijte kód STREDA.

Nezapomeňte se přihlásit také na naši událost na Facebooku a dát o ní vědět i Vašim známým a kamarádům!

  


 


 

Každé kilo pomůže!

POZOR! Po celou dobu můžete také v rámci našeho dobročinného projektu Damekilo.cz přispět na dobrou věc! Když dáme každý kilo - Vy i my, tak dáme dohromady spoustu peněz. Tento měsíc výtěžkem společně pomůžeme svobodným maminkám s dětmi! Každé kilo se počítá a když se jich sejde hodně, už je to znát!

 

LIVESTREAM BUDE OD 21:00 VIDĚT ZDE

 
 
  
Čekají nás tři hodiny výborné muziky - živě online v livestreamu hraje DJ legenda Pavel Bidlo.  Ukážeme Vám, jak to chodí u nás na noční směně - detaily z výroby jedinečných kousků. Noční směna a muzika bude videostreamovaná na MixCloud přímo z naší brašnářské dílny. Objednávat můžete na www.brasnarstvitlusty.cz.
 
Těšíme se na Vás! Už brzy to začne!
 
Pozn: Nechoďte prosím k nám do dílny, bude zavřeno, toto je pouze online akce!
PS: Nezapomeňte při objednávce použít kód STREDA. 
  
Pavel Bidlo, známý jako DJ OO Bidlo FXDJ OO Bidlo nebo DJ Bidlo je jeden z našich nejlepších současných dýdžejů a průkopníkem české taneční scény. Jeho jméno už dvacet let táhne do klubů tisíce fanoušků house po celém světě. Své příznivce si získal například v Německu, Holandsku, Brazílii, USA, nebo třeba Kanadě. 
 
Od 90. let zažíval zlatou éru pražského klubu Radost FX, později žil zhruba deset let v USA a načas se z hudební scény úplně vytratil. V posledních letech se však muzice opět věnuje naplno - jako DJ a dramaturg.
 
Říká se o něm, že si jeho posluchači nemůžou být jisti stylem, rád totiž překvapuje. Úspěchy DJ Bidla jsou snem mnoha DJs a producentů.
 
Jeho tvorbu můžete sledovat na SoundCloundu.