Nízké Derby - vel. 42 - OUTLET

Doba dodání:
1 týden

Nízké Derby jsou městské pánské boty, klasický nadčasový model, který by neměl chybět v žádném pánském botníku. Jsou to pevné kožené boty, které se hodí do města i do přírody.  Pokračovat

Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Nízké Derby - vel. 42 - OUTLET

Cena
EUR 239
Popis produktu

Nízké Derby jsou městské pánské boty, klasický nadčasový model, který by neměl chybět v žádném pánském botníku.

Boty jsou opatřené odlehčenou podešví a jsou navržené jako vycházkové boty do města na období od jara do podzimu. 

Nízké Derby šijeme systémem Blake (šití vnitřní stranou boty). Jsou opravitelné, a při dobrém používání by Vám měly vydržet 5 a více let.

 

Materiál

Obuv vyrábíme z prvotřídní holandské teletiny. Jedná se o nadstandardně kvalitní lícový materiál. Usňová vlákna v teletině jsou pevnější a hustší než v hovězině. 

Podešev

Boty mají klasickou koženou mezipodešev, kterou takto podrážíme standardně pryžovými a EVA podešvemi. Podešve Roccia (EVA) jsou zvoleny jako městská podešev - nejsou vhodné do kamenitého terénu ani to nejsou trekové tvrdé podešve. 

Záruka a servis

Na obuv poskytujeme dvouletou záruku. K obuvi nabízíme i kompletní servis. Podešev se podle používání ošlape za 3-6 měsíců. Zajistíme Vám podražení bot i po několika letech případnou kompletní renovaci podešve (rozebrání bot a našití nové podešve). Servis není součástí ceny obuvi.

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Tlustý Outlet