Provozovatel a kontaktní informace:

Tento eshop je provozován firmou Brašnářství Tlustý a spol. s r.o., Na louži 2/65, 101 00 Praha 10. IČ 03083543, DIČ CZ03083543, Tel: 222 745 755, Email: mail@brasnarstvitlusty.cz

Dodací lhůta

Výrobky z naší dílny dodáváme v termínech uvedených u jednotlivých výrobků, většinou do cca 4 týdnů od zaplacení a dodání zadání a všech podkladů (např. správná grafika pro vyrobení loga). Při nedostupnosti materiálu a při kapacitních špičkách se může tento termín úměrně prodloužit (o prodloužení Vás budeme v přůběhu realizace zakázky informovat). Pokud potřebujete výrobek přesně na termín, toto prosím uveďte při objednávce. Upřednostňujeme zakázky, které jsou dohodnuté na přesný termín. Zákazník bere toto na vědomí a prodloužení termínu z výše uvedených důvodů není důvodem pro zrušení zakázky a odstoupení od smlouvy.

Jak dopravujeme

Naše výrobky k Vám posíláme společností PPL, pokud lze tak službou Doporučený dopis od České Pošty. Výrobky lze také vyzvednout osobně u nás na dílně.

Jak se dá u nás platit

Vzhledem k tomu, že děláme zakázkovou výrobu, přijímáme pouze platbu předem v plné výši. Platit lze převodem nebo platební kartou (na eshopu přes platební bránu Gopay), případně při objednání výrobku na dílně v hotovosti. Platbu na dobírku ani zálohové platby nepřijímáme. 

Kontrola po dodání

Přestože každý kus od firmy Brašnářství Tlustý prochází při zpracování kontrolou kvality, prosím po dodání zboží si jej pořádně prohlédněte a oznamte nám případné zjištěné vady. Pokud zjistíte jakýkoli rozdíl mezi fakturou a skutečně dodaným zbožím (v druhu, množství nebo ceně), prosím dejte nám vědět, věc bude obratem napravena. Pokud tak neučiníte do 3 pracovních dnů ode dne dodání, budeme mít za to, že zboží bylo dodáno bez vad a že všechny podmínky kupní smlouvy byly bezchybně splněny.

Kombinace slev

Slevy z různých slevových akcí nelze kombinovat. Kombinovat nelze ani zlevněné dárkové kupony a slevové akce. 

Dárkový poukaz na první nákup

Poukaz platí pouze na první nákup. Nelze jej kombinovat s právě běžícími promo akcemi. Minimální hodnota zboží v košíku pro uplatnění poukazu činí 1500,- Kč.

 

Děkujeme za objednávku a doufáme, že Vám budou naše výrobky dobře a dlouho sloužit.

 

S úctou

 

Tým Brašnářství Tlustý & spol.