Provozovatel a kontaktní informace:

Tento eshop je provozován firmou Brašnářství Tlustý a spol. s r.o., Na louži 2/65, 101 00 Praha 10. IČ 03083543, DIČ CZ03083543, Tel: 222 745 755, Email: mail@brasnarstvitlusty.cz

Dodací lhůta

Výrobky z naší dílny dodáváme v termínech uvedených u jednotlivých výrobků. Dbejte informací o dodání u každého výrobku.

Pokud není uvedeno jinak je dodací lhůta cca 4 týdnů od zaplacení a dodání zadání a všech podkladů (např. správná grafika pro vyrobení loga). Při nedostupnosti materiálu a při kapacitních špičkách se může tento termín úměrně prodloužit (o prodloužení Vás budeme v přůběhu realizace zakázky informovat). Pokud potřebujete výrobek přesně na termín, toto prosím uveďte při objednávce. Upřednostňujeme zakázky, které jsou dohodnuté na přesný termín.

Provozovatel nenese odpovědnost za jakékoliv opožděné dodání zboží, pokud takové selhání nebo zpoždění vyplývá z přerušení výrobního procesu zboží či výpadku informačního systému anebo, pokud je takové selhání nebo zpoždění zapříčiněno Vyšší mocí, jak je definována níže, nebo zákonem. Za případy Vyšší moci se považují zejména: stávka, epidemie, požár, povodeň, přírodní katastrofa, mobilizace, válka, povstání, zabavení zboží, embargo, zákaz transferu deviz, teroristický útok, hospodářská krize, vládní nařízení nebo omezení Evropské unie, úplné nebo částečné zničení závodu či výrobní linky provozovatele nebo jeho dodavatelů, dodávky dodavatelů, změna celních předpisů, dovozních a vývozních kvót, zákaz exportu či importu nebo jakékoli další příčiny, které nastaly nezávisle na vůli provozovatele a brání mu ve splnění jeho povinností.

Zákazník bere toto na vědomí a prodloužení termínu z výše uvedených důvodů není důvodem pro zrušení zakázky a odstoupení od smlouvy. 

Skupinový nákup

Výrobky označené logem "Skupinový nákup" jsou nabídnuty k prodeji za zvýhodněnou cenu. Tuto cenu je Provozovatel povinen dodržet pouze v případě, že se v rámci vyhlášeného Skupinového nákupu přihlásí cílový počet Zákazníků, kteří výrobek závazně objednají. Objednávka učiněná v rámci "Skupinového nákupu" je závazná a Objednatel je povinen na výzvu Provozovatele takto učiněnou objednávku uhradit. Pokud objednávku do 7 dnů od výzvy neuhradí, Provozovatel jeho objednávku zruší. Na výrobky v režimu "Skupinového nákupu" nelze uplatnit další slevy.

Jak dopravujeme

Naše výrobky k Vám posíláme společností PPL.

Jak se dá u nás platit

Vzhledem k tomu, že děláme zakázkovou výrobu, přijímáme pouze platbu předem v plné výši. Platit lze převodem nebo platební kartou (na eshopu přes platební bránu Gopay), případně při objednání výrobku na dílně v hotovosti. Platbu na dobírku ani zálohové platby nepřijímáme. 

Kontrola po dodání

Přestože každý kus od firmy Brašnářství Tlustý prochází při zpracování kontrolou kvality, prosím po dodání zboží si jej pořádně prohlédněte a oznamte nám případné zjištěné vady. Pokud zjistíte jakýkoli rozdíl mezi fakturou a skutečně dodaným zbožím (v druhu, množství nebo ceně), prosím dejte nám vědět, věc bude obratem napravena. Pokud tak neučiníte do 3 pracovních dnů ode dne dodání, budeme mít za to, že zboží bylo dodáno bez vad a že všechny podmínky kupní smlouvy byly bezchybně splněny.

Kombinace slev

Slevy z různých slevových akcí nelze kombinovat. Kombinovat nelze ani zlevněné dárkové kupony a slevové akce. Objednávka zadaná před akcí nemůže být zrušena z důvodu, že byla vyhlášená slevová akce.

Dárkový poukaz na první nákup

Poukaz platí pouze na první nákup. Nelze jej kombinovat s právě běžícími promo akcemi. Minimální hodnota zboží v košíku pro uplatnění poukazu činí 1500,- Kč.

 

Děkujeme za objednávku a doufáme, že Vám budou naše výrobky dobře a dlouho sloužit.

 

S úctou

 

Tým Brašnářství Tlustý & spol.