Pouze do neděle 18.4.2021

Opasky o 10 % výhodněji + monogram v hodnotě 500 Kč ZDARMA!

V košíku zadejte kód OPASEK

Oživte si outfit opaskem od Tlustého na míru. Opasek je praktický doplněk, kterým můžete sladit svůj outfit do posledního detailu, ale může být i skvělým kontrastním prvkem, který oživí Váš outfit.

Doplňte si šatník o opasek od Tlustého a použijte kód OPASEK pro 10% zvýhodnění a ražbu monogramu v hodnotě 500 Kč ZDARMA!

Ať máte nebo ještě nemáte opasek od Tlustého. Pozor!

Přes 30 000 z Vás již má bytelný kožený opasek z naší dílny. Vyrobený přesně na míru, nesrovnatelně pevnější než z běžného obchodu, bez papírových výztuh. Opasek od nás se zkrátka nerozpadne, ani za rok, ani za dva ani za pět let. Drží a slouží svému majiteli dlouhá léta! Každý opasek je opatřený masivní, ručně odlévanou mosaznou nebo nerezovou sponou. Na naše opasky poskytujeme doživotní záruku!

Jedinečný originál

Opasek Vám uděláme přesně na míru a v barvách podle Vašeho vkusu. Vyberte si typ opasku a barvu kůže dále typ a barvu spony a ve finále si můžete zvolit i barvu šití. Můžete si vybrat hladké i prošívané, jednovrstvé i velmi bytelné dvojité opasky. Děláme i nadstandardní velikosti pro obvod pasu do 130 cm. Na své si příjdou všichni ti, co nosí jak jeany, businessmani, ale dámy si u nás vyberou úzký pásek k sukních či ke kostýmku nebo do dámských kalhot.

 

 

Dopřejte si opasek na míru

Vyberte si u nás barvu kůže, typ spony, případně barvu nítě.  Děláme i nadstandardní velikosti.