OUTLET Kožená peněženka Classic - Modro - koňaková

Doba dodání:
3 dny

Peněženka Classic je naše nejprodávanější peněženka standardního, klasického střihu - odtud tedy i její název. Pokračovat

Akce
Ihned k odběru
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:OUTLET Kožená peněženka Classic - Modro - koňaková

Cena aktuální konfigurace
EUR 59
Popis produktu

Kožená peněženka Classic - Modro - koňaková

Peněženka Classic je naše nejprodávanější peněženka  standardního, klasického střihu - odtud tedy i její název. Narozdíl od businessové peněženky Lux je robustnější, větší a má tlustší hrany, je proto vhodný do zadní kapsy kalhot zejména své bytelné konstrukce, která vydrží i trochu hrubší zacházení. 

Specifikace

Rozměry peněženky Classic jsou: 13 x 10 cm (zavřená), 24 x 10 cm (rozevřená)

Peněženku vyrábíme z prvotřídní italské třísločiněné kůže . Výrobek je celokožený. Znamená to, že ani uvnitř peněženky není žádná textilie, ale zase lícový materiál. Protože je kůže a kůže z velmi pevného kusu hrany peněženky jsou řezané, na peněžence se v podstatě nemá co trhat nebo rozbít ani při každodenním nošení a vydrží tak sloužit klidně 5 a více let .

Peněženka Classic má 3 kapsičky na karty, oddíl na bankovky, mincovník, a dvě kapsy na malý technický průkaz, či starý občanský průkaz.

Alternativní produkty
Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Tlustý Outlet