OUTLET Kožená peněženka Lux s překladem

Doba dodání:
1 týden

Kožená peněženka LUX s překladem je oblíbený typ businessové peněženky, díky překladu na karty navíc se do ní vejde až 12 karet. Pokračovat

Novinka!
Akce
Ihned k odběru
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:OUTLET Kožená peněženka Lux s překladem

Cena
EUR 59
Videonávody
Popis produktu

Peněženka LUX s překladem je oblíbený typ robustní peněženky  - tato peněženka je designovaná pro všechny, kteří mají hodně karet. 

Specifikace

Rozměry peněženky LUX s překladem jsou:  12 x 9 cm (zavřená), 35 x 9 cm (rozevřená).   Do peněženky tak vejdou všechny české bankovky. U eurových pak maximálně 50€.

Peněženka je vyrobena z prvotřídní italské třísločiněné kůže . Výrobek je celokožený. Znamená to, že ani uvnitř peněženky není žádná textilie, ale zase lícový materiál. Protože je kůže a kůže z velmi pevného kusu hrany peněženky jsou řezané, na peněžence se v podstatě nemá co trhat nebo rozbít ani při každodenním nošení a vydrží tak sloužit klidně 5 a více let .

Peněženku Lux vyrábíme ve dvou variantách - s kapsou na mince i karty nebo ve variantě pouze na karty:

  • Varianta "s kapsou na mince i karty" má 9 kapsiček na karty, oddíl na bankovky, mincovník, a pod mincovkou kapsa na malý technický průkaz, či starý občanský průkaz.
  • Varianta "pouze na karty" má 12 kapsiček na karty, prostor na bankovky. Pozor, v této variantě se v peněžence nanechází kapsička na technický průkaz.

Samozřejmostí je pak oddíl na bankovky, který může být  pomocí přepážky oddělený  na dvě části - pro ty z Vás, kdo si potřebuje oddělit od sebe například bankovky a účtenky.

Doplňující informace

Jedná se o zlevněné vystavené zboží, proto může obsahovat drobné kosmetické vady, jinak však plně funkční. Na peněženku i přesto  poskytujeme doživotní záruku . Pokud se Vám na peněženku cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a bezplatně ji opravíme .

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Tlustý Outlet