OUTLET Kožená peněženka Lux - tmavě modrá

Doba dodání:
3 dny

Kožená peněženka LUX je oblíbený typ businessové peněženky proto, že je tenká a hodí se do náprsní kapsy, nebo přední kapsy kalhot nebo do saka. Pokračovat

Akce
Ihned k odběru
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:OUTLET Kožená peněženka Lux - tmavě modrá

Cena aktuální konfigurace
EUR 59
Popis produktu

Kožená peněženka LUX  - tmavě modrá

Tento model je vyrobený z tmavě-modré hovězí kůže.

Peněženka LUX je oblíbený typ businessové peněženky - businessové proto, že je tenká a hodí se do náprsní kapsy, nebo přední kapsy kalhot nebo do saka. Na rozdíl od dalšího našeho bestselleru peněženky Classic není tak robustní a má tenčí hrany.

Specifikace

Tento model je vyrobený z tmavě modré kůže.

Rozměry peněženky LUX jsou: 12 x 9 cm (zavřená), 22 x 9 cm (rozevřená). Do peněženky tak vejdou všechny české bankovky. U Eurových pak maximálně 50 €.

Tato peněženka má kapsu na mince i na oddíly na tři platební karty. Pod kapsou na mince je prostor pro doklady nebo pro malý technický průkaz nebo zdravotní průkaz (TP/ZTP).

Peněženku vyrábíme z prvotřídní italské třísločiněné kůže. Výrobek je celokožený. 

Doplňující informace

Doživotní záruka

Na všechny naše kožené peněženky poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám na peněžence cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a bezplatně ji opravíme. Vše v naší dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání výrobku může zabrat i několik týdnů.

Alternativní produkty
Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Tlustý Outlet