OUTLET Kožený batoh "Master" - černý

Doba dodání:
1 týden

OUTLETOVÝ VÝROBEK - Tento kus má mírné kosmetické vady. Jedná se o batoh, který byl ve vánoční sezóně vystavený na showroomu.  


Limitovaná kolekce luxusních městských batohů. Vrcholný luxusní výrobek - kožený batoh Master, je určený pro náročné zákazníky. Vyrobeno z prvotřídní italské teletiny.

Novinka!
Akce
Ihned k odběru
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:OUTLET Kožený batoh "Master" - černý

Cena aktuální konfigurace
EUR 699
Popis produktu

Výjimečný, vrcholný luxusní výrobek - pánský městský kožený batoh Master je určený pro náročné zákazníky.  Špičkově zpracovaný, provedený z těch nejlepších materiálů.

Inspirací nám tentokrát byla léty osvědčená, nadčasová konstrukce klasických batohů z poloviny 20. století. Použitím pravé kůže nejvyšší kvality - teletiny získal batoh vrcholný, luxusní look.

Limitovaná edice

Tento výrobek je špičkou naší pánské kolekce - vyrábíme pouze 20 kusů. Připravujeme je pro všechny, kdo chcete dát svým blízkým k letošním Vánocům něco opravdu výjimečného. Speciální, neobyčejný, nadčasový a výjimečný - takový je batoh Master.

Materiál

Batoh je vyrobený z luxusní italské teletiny v černé barvě. Kombinuje hladké i strukturované materiály. Vnitřní podšívka je z odolného mikrovlákna. Je osazený špičkovým italským kováním.

Barvy

Černá italská teletina s praktickou červenou podšívkou z mikrovlákna

Rozměry

Batoh: 20l

Výbava

Batoh je koncipován jako jednoprostorový, uvnitř má kapsu zabezpečenou na zip a kapsu na iPad nebo tenký notebook.

Na stranách batohu jsou prostorné kapsy uzavíratelné na druk

Popruhy jsou vyrobené z polyesteru, nastavitelné, vhodné na postavu 170-185 cm.

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Tlustý Outlet