OUTLET peněženka LUX na karty i mince s překladem a přepážkou

Doba dodání:
1 týden

Peněženka Classic je naše nejprodávanější peněženka standardního, klasického střihu - odtud tedy i její název. Pokračovat

Novinka!
Akce
Ihned k odběru
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:OUTLET peněženka LUX na karty i mince s překladem a přepážkou

Cena
EUR 59
Videonávody
Popis produktu

Peněženka LUX s překladem je oblíbený typ robustní peněženky - tato peněženka je designovaná pro všechny kteří mají hodně karet. Můžete si ji navolit ve dvou variantách - s kapsou na mince, nebo ve variantě pouze na karty. Tato bytelná peněženka je vybavena překladem na karty. Překlad nabízí dalších 6 kapes na karty. Je koncipovaný tak, aby se při zavírání složil dovnitř peněženky. 

Peněženku Lux lze opatřit monogramem a hodí se tak jako originální dárek k narozeninám pro Vaše partnery, tatínky, dědečky - zkrátka pro kohokoliv, komu chcete věnovat výjimečný dárek.

Doplňující informace

Jedná se o zlevněné vystavené zboží, proto může obsahovat drobné kosmetické vady, jinak však plně funkční. Na peněženku i přesto poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám na peněžence cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a bezplatně ji opravíme.

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Tlustý Outlet