Oxford

Doba dodání:
Předobjednávky
Novinka!
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Oxford

Cena
EUR 266
Popis produktu

Oxfordky budou vrcholem naší kolekce. Pracujeme na nich a uvedeme je v průběhu února 2022. Přijímáme na ně předobjednávky. Zváni na měření budete jakmile bude výroba připravena, předpokládané datum je v březnu 2022.


 

Boty budou jako všechny ostatní modely z naší kolekce vyrobeny z prvotřídní teletiny. Budou velmi precizně zpracovány a budeme je nabízet v různých barvách a finiších (včetně zrcadlového lesku).

Oxfordy šijeme systémem Blake (šití vnitřní stranou boty). Budou opravitelné, a při dobrém používání by Vám měly vydržet 5 a více let.

 

Jak to funguje

Boty budeme vyrábět zatím do odvolání individuálně. Každý kdo si u nás zakoupí takto přes internet boty, bude pozván na osobní měření, případně se změří naší mobilní aplikací.

Potom vyrobíme boty dle zadání a pošleme Vám je až domů, případně si je přijdete převzít. Garantujeme Vám, že Vám boty budou padnout. Boty případně upravíme, zkrátka doladíme tak, abyste byl/a spokojený/a. Spokojenost zákazníka je pro nás zásadně důležitá. 

Materiál a barvy

Obuv vyrábíme z prvotřídní teletiny. Jedná se o nadstandardně kvalitní lícový materiál. Usňová vlákna v teletině jsou pevnější a hustší než v hovězině. Obuv lze na přání nabarvit dle vzorníku barev (detaily můžete upřesnit při měření).

Velikosti

Zatím si nemusíte vybírat velikost obuvi. Budeme Vás potřebovat naměřit. Naše boty jsou ve velikostech 36-50. Boty jsou navrženy pro zdravé chodidlo šíře G+. Tj. nejsou zcela vyštíhlené, ale spíše pro širší "slovanské chodidlo". Pokud se při měření projeví, že Vaše chodidlo je užší nebo širší než na současné modely, vyřešíme věc individuálně (změnou šíře obuvi a individualizací kopyta). V průběhu měsíce ledna předpokládáme rozšíření nabídky o šíře F a H+. Tj. ať máte úzké chodidlo nebo široké, chceme se o Vás postarat tak, že budete spokojený/a a dobře obutý/a.

Individuální změna kopyta bude zpoplatněna dle rozsahu prací. Pokud se rozhodnete, že nevyužijete této služby, vrátíme Vám peníze.

Stélka

Obuv je vybavena stélkou s gelovými zónami pod patou. Za příplatek je možno obuv vybavit ortopedickou stélkou Formthotics, která ještě zvýší komfort v botě. Nebo je možno obuv vybavit na přání stélkou zateplenou. Detaily budou domluveny při měření.

Podešev

Tento model je vybaven kvalitní podešví britské značky Dainite.

Cena

Cena uvedená zde na internetu je za standardní velikosti obuvi. Změna šířky a úprava kopyta a svršku obuvi bude zpoplatněna příplatkem dle domluvy a rozsahu práce.

 

Termín dodání

Boty předpokládáme, že Vám dodáme do 4 týdnů od naměření.

Servis

K obuvi nabízíme i kompletní servis. Podešev se podle používání ošlape za 3-6 měsíců. Zajistíme Vám podražení bot i po několika letech případnou kompletní renovaci podešve (rozebrání bot a našití nové podešve). Servis není součástí ceny obuvi.

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Boty