Peněženka Classic + opasek Classic + Nízké derby -koňakové

Doba dodání:
4 týdny
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Peněženka Classic + opasek Classic + Nízké derby -koňakové

Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace

85 cm
125 cm
Vybráno:
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Bez ražby
Bez ražby

help více info.
Monogram
Monogram

help více info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 399
Popis produktu

Výhodný set našich bestsellerů - Peněženka Classic, Dvojitý opasek Classic a Nízké derby

 

Classic opasek dvojitý je náš nejrobustnější a nejpevnější opasek. Je určený do džínsových kalhot. Opasek je vyrobený z dvojité vstvy přírodní 3,8 cm široké kůže. Je to neúnavný dělník vhodný na každodenní nošení, který vydrží nemožné. Hodí se spíše do jeansů či k neformálnímu oblečení. Byť je koncipován spíše jako pánský opasek, mohou jej nosit ženy právě k jeansům kalhotům.

Spona je vyrobena z kvalitní nerezi. Tento opasek lze opatřit monogramem, díky čemuž se z něj stane unikátní dárek. 

Model Nízké Derby je městská obuv inspirovaná retro designem obuvi ze 30. let minulého století. Jsou to pevné kožené boty, které se hodí do města i do přírody. Nízké Derby není treková bota do skalnatého prostředí, do hor ani do vody. Boty jsou opatřené odlehčenou podešví a jsou navržené jako vycházkové boty do města na období od jara do podzimu. Boty šijeme systémem Blake (šití vnitřní stranou boty). Jsou opravitelné, a při dobrém používání by Vám měly vydržet 5 a více let.

K tomuto setu přikládáme také průvodní dopis o výrobku a odesíláme jej v dárkovém balení a vztahuje se na něj doživotní záruka.