Peněženka Classic

Doba dodání:
3 dny

Peněženka z kategorie "Zachraň kůži!" je výsledkem naší snahy o co nejefektivnější odpadové hospodářství ve vztahu k přírodě. Je vyroben hovězí kůže druhé jakosti, kterou nevyužijeme při výrobě našich prémiových výrobků. 

Kožená peněženka Classic je naše nejprodávanější peněženka standardního, klasického střihu - odtud tedy i její název. Narozdíl od businessové peněženky Lux je robustnější, větší a má tlustší hrany, je proto vhodná do zadní kapsy kalhot zejména díky své bytelné konstrukci, která vydrží i trochu hrubší zacházení.

Novinka!
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Peněženka Classic

Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Hnědá / Hnědá Classic

helpvíce info.
Modrá / Modrá Classic

helpvíce info.
Navy / Navy Classic

helpvíce info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 54
Videonávody
Popis produktu

Dáváme si záležet na tom, aby naše výrobky byly z těch nejlepších materiálů. Kůže je ale přírodní materiál, a není celá jen dokonalá. Každý kus kůže má různé nedokonalosti - pihy, vrásky, flíčky a praskliny. Zkrátka je to kůže. Mohli bychom vyrábět výrobky jen z těch nejlepších částí kůže, jenže to by znamenalo spoustu odpadu a zbytečně vyhozeného materiálu - a to my nechceme. Proto jsme dali hlavy dohromady a rozhodli se, že jí zužitkujeme!

 

Vznikla iniciativa "ZACHRAŇ KŮŽI!" - a  tato série peněženek. Snažíme se využít každý kus kůže do posledního centimetru, minimalizovat tim odpady a dopady na životní prostředí.

 

Peněženky nabízíme v několika barevných variantách, které jsou předen dané, výbava peněženky se také nedá měnit. Pokud není daná varianta k dispozici je již vyprodána.


Na peněženky dáváme záruku jako na každý jiný, jen se nevztahuje na vizuální vady - tj. praskliny, flíčky, pihy, otlaky a jiné kosmetické vady kůže, případně na kosmetické vady na přezkách.

 

 

Specifikace

Co je kůže druhé jakosti?

Kůže je přírodní materiál. Je tedy možné, že se sem tam méně probarví, objeví se na ní nějaký ten flíček, vryp, vráska nebo jiná nedokonalost. Taková kůže sice není vhodná pro naše prémiové výrobky, ale to vůbec neznamená, že by ztrácela na kvalitě! Naopak! Je to stejně dobrá kůže, jako ta na našich výrobcích, jen vizuálně nedokonalá.

Doplňující informace

Peněženky jsou šité do barvy kůže. Zavírání na druk, přepážka na bankovky nejsou pro tyto peněženky dostupné. Ražba monogramu není možná. 

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Zachraň kůži