Welcome to Tlusty & Co.
CHOOSE THE RIGHT STORE FOR YOUR LOCATION. You are trying to visit store, which may not dispatch to your location. Please choose store for your location.
I don't care, go to this online store
Welcome to Tlusty & Co.
CHOOSE THE RIGHT STORE FOR YOUR LOCATION. You are trying to visit store, which may not dispatch to your location. Please choose store for your location.
I don't care, go to this online store
Willkommen bei Tlusty & Co. – Ihrer Online-Auftrags-Täschnerei
Vítejte v Brašnářství Tlustý a spol.
VYBERTE OBCHOD. Navštívili jste obchod, ze kterého Vám nemusíme být schopni zaslat zboží. Prosím zvolte eshop pro zemi, ve které právě jste.
Ano, chci přesto jít do tohoto eshopu

Tento výrobek odesíláme ihned!

Peněženka Lux Premium - na karty i na mince

Doba dodání:
3 dny

Peněženka LUX Premium je špičkový výrobek z řady Tlustý Premium. Peněženka je velmi jemná, tenká, elegantní a uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Je vyrobená z prvotřídní německé teletiny. Tento materiál díky své přírodní kresbě - struktuře na povrchu - dodá každému kusu jedinečný vzhled. 

Tento typ prémiové kůže se používá na peněženky módního domu Hermés. Useň je navíc velmi měkká a příjemná na omak.

 

Fotky jsou pouze ilustrační.
Novinka
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Peněženka Lux Premium - na karty i na mince

Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Fjord - Taupe
Fjord - Taupe

help více info.
Fjord- černý
Fjord- černý

help více info.
Fjord- tmavě modrý
Fjord- tmavě modrý

help více info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 149
Popis produktu

Kožená peněženka LUX Premium na karty i na mince

Tenká, luxusní a jemná pánská peněženka Lux z řady Tlustý Premium je luxusní kožený výrobek nejvyšší třídy a kvality. Je vyrobena ze špičkové telecí kůže s přírodním zrnem, pocházející z německé koželužny Perlinger, která je dvorním dodavatelem módního domu Hermés.

Tato luxusní peněženka poteší i ty nejnáročnější zákazníky. Je to výrobek z kategorie Fine leather, jemný, propracovaný ve všech ohledech. Tato peněženka je k dispozici v limitované kolekci a na výběr je pouze z několika barev. Šití je vždy laděno do barvy kůže.  Tyto peněženky jsou k dispozici pouze v několika desítkách kusů od barvy. Pokud jsou vyprodány, nelze je objednat. Materiál této kvality je pro běžnou produkci nedostupný.

Peněženka LUX je oblíbený typ businessové peněženky -  je velmi tenká, velmi jemně zpracovaná a hodí se do náprsní kapsy saka. Nedoporučujeme tuto peněženku nosit v zadní kapse kalhot.

Tato varianta je na 4 karty, obsahuje mincovík a dva oddíly na bankovky. 

Výbava:

  • Mincovník
  • 4 kapsy na karty
  • 2 oddíly na bankovky 

 

 

Specifikace

Rozměry peněženky LUX jsou: 12x9 cm (zavřená), 22x9 cm (rozevřená).

Tato peněženka je na 4 karty, má mincovník a dva oddíly na bankovky.

Tento výrobek je vyroben velmi jemně a díky tomu má na rozdíl na naší Lux peněženky o jedno místo na karty navíc.

Peněženka Lux Premium je velmi lehká a štíhlá, zároveň Vám díky kvalitním materiálům bude při dobrém zacházení sloužit klidně 5-10 let.

 

Doplňující informace

Upozornění: Tento výrobek je vyroben z jemných materiálů a je v kategorii Fine Leather. Vzhledem k jemnosti zpracování a charakteru materiálu na tento výrobek neposkytujeme doživotní záruku. Při dobrém zacházení a péči Vám ale tato peněženka bude sloužit také dlouhá léta. 

 

Alternativní produkty
Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Kožené peněženky na zakázku a s monogramem, Ihned k odběru, Tlustý Premium, Pánské kožené peněženky, Dámské kožené peněženky, Velké kožené peněženky, Peněženky na mince, Peněženky pouze na karty, Luxusní kožené peněženky