Kožená peněženka Lux Premium - na karty i na mince

Doba dodání:
3 dny

Kožená peněženka LUX Premium je špičkový výrobek z řady Tlustý Premium. Peněženka je velmi jemná, tenká a elegantní. Pokračovat

Ihned k odběru
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Kožená peněženka Lux Premium - na karty i na mince

Cena aktuální konfigurace
EUR 179.90
Hodnocení zákazníků
5,0
Tento výrobek zakoupilo již: 119 zákazníku
Všech 877 hodnocení
Domino Lesičko
Vyborna komunikacia cez chat na ich strankach. Na Youtube kanali si viete pozriet videa najst si svoj produkt. Penazenka Lux Premium Black mi prisla do 3 pracovnych dni. Som s nou velmi spokojny. #Domino
Vice recenzi
Popis produktu

Kožená peněženka LUX Premium na karty i na mince

Tenká, luxusní a jemná pánská peněženka Lux z řady Tlustý Premium je luxusní kožený výrobek nejvyšší třídy a kvality. Je vyrobena ze špičkové telecí kůže s přírodním zrnem, pocházející z německé koželužny Perlinger, která je dvorním dodavatelem módního domu Hermés.

Tato luxusní peněženka poteší i ty nejnáročnější zákazníky. Je to výrobek z kategorie Fine leather, jemný, propracovaný ve všech ohledech. Tato peněženka je k dispozici v limitované kolekci a na výběr je pouze z několika barev. Šití je vždy laděno do barvy kůže.  Tyto peněženky jsou k dispozici pouze v několika desítkách kusů od barvy. Pokud jsou vyprodány, nelze je objednat. Materiál této kvality je pro běžnou produkci nedostupný.

Peněženka LUX je oblíbený typ businessové peněženky -  je velmi tenká, velmi jemně zpracovaná a hodí se do náprsní kapsy saka. Nedoporučujeme tuto peněženku nosit v zadní kapse kalhot.

Tato varianta je na 4 karty, obsahuje mincovík a dva oddíly na bankovky. 

Výbava:

  • Mincovník
  • 4 kapsy na karty
  • 2 oddíly na bankovky
Specifikace

Rozměry peněženky LUX jsou: 12x9 cm (zavřená), 22x9 cm (rozevřená).

Tato peněženka je na 4 karty, má mincovník a dva oddíly na bankovky.

Tento výrobek je vyroben velmi jemně a díky tomu má na rozdíl na naší Lux peněženky o jedno místo na karty navíc.

Peněženka Lux Premium je velmi lehká a štíhlá, zároveň Vám díky kvalitním materiálům bude při dobrém zacházení sloužit klidně 5-10 let.

 

Doplňující informace

Upozornění: Tento výrobek je vyroben z jemných materiálů a je v kategorii Fine Leather. Vzhledem k jemnosti zpracování a charakteru materiálu na tento výrobek neposkytujeme doživotní záruku. Při dobrém zacházení a péči Vám ale tato peněženka bude sloužit také dlouhá léta. 

 

Alternativní produkty