Peněženka Mini LUX velká - Mistři 2024

Doba dodání:
4 týdny

Peněženka MISTŘI 2024 na 6 karet je provedena v národních barvách, je z modré kůže, a speciálně šitá v barvách české trikolory - bílou a červenou nití. 

Na peněžence je vyražena pamětní ražba MISTŘI 2024. Každý kus je číslovaný pořadovým číslem v limitované edici. 

Novinka!
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Peněženka Mini LUX velká - Mistři 2024

Cena aktuální konfigurace
EUR 59
Popis produktu

MISTŘI 2024 - Kožená Peněženka Mini LUX velká

Tato peněženka je vydána v pamětní limitované edici MISTŘI 2024. Na památku na zlatou medaili, fenomenální úspěch českého hokeje vyrábíme 2024 kusů.

Na peněžence je vyražena pamětní ražba MISTŘI 2024. Každý kus je číslovaný pořadovým číslem v limitované edici. Čísla nelze ovlivňovat ani upřednostňovat podle požadavků zákazniků. Přidělují se podle toho, jak přicházejí objednávky.

Peněženka je provedena v národních barvách, je z modré kůže, a speciálně šitá v barvách české trikolory - bílou a červenou nití. 


Objednávat můžete již dnes zde www.brasnarstvitlusty.cz/mistri . Tento sběratelský fanouškovský kousek se stane Vaší trofejí a bude Vás provázet na každém zápase národního týmu.

Pro koho je peněženka Mini Lux velká Mistři 2024?

Peněženka je určena pro každého, kdo chce útlou malou peněženku na pár karet, doklady a několik bankovek. Pokud nechcete mít bouli na kalhotách, je Mini peněženka Lux Mistři 2024 ideální volbou.

Nemáte rádi vyboulené kapsy od věčně nacpaných peněženek? Vyzkoušejte Mini peněženku z naší výroby.

Peněženka má 6 kapes na karty, a uvnitř místo na doklady o velikosti starého OP, či malého technického průkazu od vozidla.

Velikost peněženky je 11 x 8,7 cm, tloušťka pouhé 4 mm, když je prázdná, naplněná necelých 7 mm.

Ražba monogramu nebo loga

Do peněženky je vyražena pamětní ražba MISTŘI 2024 a pořadové číslo.

Do peněženky nelze již razit monogram ani další loga. 

 

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
✅ Kožené peněženky na zakázku pro muže a ženy s monogramem