Vyrábíme kožené peněženky s mincovníkem

Jste zvyklý nosit v peněžence mince i bankovky? Pro Vás máme v našem brašnářství připraveno několik typů peněženek pouze s mincovníkem. Ať už hledáte pevnou peněženku, nebo business útlou peněženku, u nás si vyberete podle svého vkusu a stylu.

Vyrábíme na zakázku kvalitní kožené peněženky, které majitelům slouží dlouhá léta. Každou peněženku vyrábíme podle přání budoucího majitele. Kus po kusu. Poznejte i Vy rozdíl mezi peněženkou z běžného obchodu a peněženkou udělanou na zakázku přímo pro Vás a od brašnáře.

 

Jedinečný originál

Každý peněženka od nás je originál. Vyberte si typ, který vám vyhovuje, a barvu kůže, dále výbavu (jestli chcete navíc přepážku na bankovky nebo zapínání na druk). 

U nás si můžete navíc vybrat i jedinečné a neobvyklé barevné kombinace - barvu vnitřní i vnější kůže. Vyberte si z dostupných odstínů a my Vám peněženku ušijeme podle Vás.

Pokud by jste měli zájem o naprostý speciál, tedy o peněženku, která bude vyrobena například tak, aby Vám ladila s barvou kůže na botách (jde o takzvanou patinaci), prosím kontaktujte nás.

 

 

Ražba monogramu nebo loga

Pokud si chcete udělat radost, nebo dát peněženku jako dárek, nechte si od nás vyrobit peněženku s monogramem. Monogram na peněženky razíme na starém knihařském lisu československé výroby - (zn. Stehlík z roku 1947). Můžete si zvolit různý počet písmen. Do peněženky dokážeme na přání vyrazit i logo nebo speciální znak nebo erb.