Jak platit

Přijímáme online platby kartou a bankovním převodem, případně na dílně hotově. Pro online platbu kartou využíváme službu platební bránu Gopay. Pro odloženou platbu nebo platby na třetiny využíváme službu Skip Pay. Všechny zakázky než jsou zařazeny do výroby musí být plně zaplaceny. Částečné zálohy nepřijímáme ani nezasíláme výrobky na dobírku.

Bankovní spojení:   Unicreditbanka č.ú. 2113512685/2700

Údaje pro zahraniční platby (EUR):

IBAN:  CZ98 2700 0000 0021 1355 5378

SWIFT:  BACXCZPP

Prosíme, při platbě nezapomeňte správně uvést variabilní symbol - číslo objednávky. Pokud VS správně neuvedete, my nedokážeme Vaši platbu nijak dohledat a způsobíte zdržení v dodávce. Prodlení s hledáním a párováním platby se nezapočítává do dodací lhůty.

 

Dodací lhůta

Standardní dodací lhůta pro výrobu Vaší objednávky je 4 týdny od přijetí platby na náš účet a dodání všech potřebných podkladů - zejména parametrů výrobku, měr a zadání pro ražbu včetně grafických podkladů. Dodací lhůta se může prodloužit podle aktuálního vytížení dílny, případně dodávek materiálu, technologických odstávek a dovolených. V případě, že potřebujete výrobek dodat dříve nebo přesně v určité datum, prosím kontaktujte nás, budeme se snažit Vám vyjít vstříc. Pokud výrobek potřebujete rychle, je možné domluvit expresní zhotovení -  (za expresní vyřízení objednávky je účtován expresní příplatek). V některých případech není možno termín uspíšit z technologických a provozních důvodů.