05. 01. 2016
map.png

Milí zákazníci, fandové a příznivci,

je to tak, uplynul další rok. Prosvištěl kolem nás tak, že jsme se ani opět ani nezastavili. Předsevzetí minulého roku, že budeme psát na blog častěji jsme nesplnili, ale snad nám to odpustíte, raději jsme dělali na zakázkách pro Vás všechny, kteří jste nám dali důvěru a objednali jste si u nás výrobek.

Poděkování všem zákazníkům

Všem zákazníkům, stálým i novým, proto tímto vyjadřujeme velký dík. Doufáme, že Vám naše výrobky slouží k Vaší spokojenosti. Chtěli jsme oslavit 10 000 zákazníka, ale tak jsme profrčeli před Vánoci tuto metu, že najednou Vás je už skoro čtrnáct tisíc.

Je Vás už moře, to snad ani není možné, k dnešnímu dni celkem 13 884 lidí, kteří nám dali svou důvěru a používáte výrobky z naší dílny.

Umožňujete nám růst a realizovat, co jsme si před lety vysnili. Jde to všechno na jednu stranu rychleji než stíháme, na druhou (hlavně nám) pomaleji než bychom si přáli, je to boj :-)

Pro naše zákazníky to nejlepší

Vsadili jsme na kvalitu a chceme pro Vás, naše zákazníky to nejlepší. Je to občas velký zápas s dodavateli a i u nás... se sebou samými. Přestože rosteme, nechceme se stát neosobní fabrikou, ale každému zákazníkovi chceme poskytnout takovou službu, aby se rád vracel a jak říká Roman Tlustý "Když odchází s naším výrobkem z dílny, aby se praštil samou radostí hlavou o futro".

Minulý rok se podařilo mnoho věcí zlepšit, ale nejsme zdaleka u konce. Čím víc věcí jsme se naučili, tím víc cítíme, co ještě bychom mohli zlepšit.

Pro tento rok pro Vás máme v rukávu pár věcí, které doufáme, že Vám udělají radost. Teď nebudeme ještě vše prozrazovat, ale mimojiné chystáme novou pánskou kolekci, nové skvělé materiály, limitované edice, kratší dodací lhůty a další zlepšení naší služby veřejnosti.

Zvedáme si laťku

Díky Vám všem jsme na cestě, a díky Vám je to čtvrtý rok cesta strmě vzhůru. Můžeme se odvážit chtít patřit k nejlepším v oboru. Jak v Čechách, tak mezinárodně. Tři roky jsme trénovali, letos nás čeká další, v pořadí čtvrtý velký křest ohněm - zahraničí.

Když jsme před rokem, dvěma řekli, že chceme českou brašnářskou práci vyvážet do zahraničí, hodně lidí si klepalo na čelo, že to je nemožné. "česká brašnářská dílna a vyvážet, vy jste blázni...".

Máme rádi nemožné, tedy spíš rádi dokazujeme, že nemožné je možné a že lze najít cestu jak na to. Věříme, že i zahraničnímu zákazníkovi z druhého konce světa lze dobře posloužit a že si cestu k našemu prahu najde.

Zatím o nás nikdo v zahraničí neví, tak držte palce, bude to velké dobrodružství. Doufáme, že příští rok až Vám ukážeme mapu Evropy a zákazníků za rodnou hroudou, a že jich bude víc než dnes.

 


Jsme tak opět na začátku, starat se ještě lépe o zákazníky české a  zároveň získat zákazníky po světě - to bude další velká výzva.

Nebojme se budoucnosti

Rádi bychom Vám všem nalili při začátku nového roku do žil optimismus a víru v dobrou budoucnost.

Do roku 2016 Vám přejeme hodně zdraví a odvahy.


Za Brašnářství Tlustý a  spol.

Roman Tlustý  & tým

 

Další příspěvky